Pure Fiji Kokosové mýdlo, ananas 30 g

Pure Fiji Kokosové mýdlo, ananas 30 g

Tuhé kokosové mýdlo se šťavnatou vůní ananasu pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhé kokosové mýdlo Pure Fiji se šťavnatou vůní ananasu pečuje o pokožku celého těla díky jemnému výživnému složení na bázi rostlinných olejů a výtažků. Kokosový olej v kombinaci s dalšími extrakty vytváří krémovou pěnu, která účinně myje a zároveň je velice šetrná k pokožce, zbytečně ji nevysušuje, naopak zjemňuje a dodává exotickou vůni.

Základ tuhého mýdla tvoří kokosový olej, který je bohatý na řadu vitaminů, antioxidantů a dalších prospěšných látek. Olej o pokožku pečuje, zjemňuje ji a chrání před dehydratací i podrážděním. Kokosový olej v kombinaci s výtažky z tungovníku a makadamiovým olejem o pleť intenzivně pečují, šetrně ji myjí a zároveň dodávají tolik potřebnou hydrataci a výživu.

Díky jemnému složení na bázi olejů můžete mýdlo použít k očistě celého těla, aniž by došlo k přesušení či dokonce podráždění pokožky. Tuhé kokosové mýdlo Pure Fiji o pokožku pečuje a zároveň jí propůjčuje dlouhotrvající jemnou vůni.

Použití: Mýdlo napěňte ve vlhkých rukou a pěnu aplikujte podle potřeby na pokožku celého těla. Vyhněte se oblasti očí. Poté pěnu vydatně opláchněte čistou vodou.

Výrobce: Pure Fiji, Karsanji St 52, Vatuwaqa Fidži, tel: (+679) 337 3431, www.purefiji.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?