Nobilis Tilia Zklidňující gel Hemorol 50 ml

Nobilis Tilia Zklidňující gel Hemorol 50 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 50 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 173 Kč

Gel Hemorol napomáhá léčit pokožku při výskytech hemoroidů díky obsahu přírodních adstringentních látek. Rostlinné výtažky v kombinaci s oleji a másly pokožku šetrně dezinfikují a léčí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro vás již připravujeme.

Zklidňující gel Hemorol Nobilis Tilia intenzivně napomáhá léčit pokožku při výskytech hemoroidů díky obsahu přírodních adstringentních látek. Rostlinné výtažky v kombinaci s výživnými oleji a másly pokožku šetrně dezinfikují, léčí, posilují a činí ji odolnější vůči opětovnému poškození.

Základ gelu je tvořen sójovým olejem a bambuckým máslem. Obě tyto rostlinné látky pokožku vyživují, posilují a dodávají jí potřebné živiny. Poškozené pokožce se tak dostává výživy a ochrany. O eliminaci výskytu a také hojení hemoroidů se postarají antibakteriální oleje z levandule a tea tree v kombinaci s adstringentními výtažky z dubové kůry.

O zklidnění nepříjemného svědění a pálení se postarají výtažky z řebříčku a jitrocele, které zároveň aktivně napomáhají regeneraci a hojení pleti. Díky gelu Hemorol se hemoroidy rychleji hojí a zároveň je pokožka odolnější vůči jejich opětovnému výskytu.

Prevence i první pomoc

Hemorol gel od Nobilis Tilia je skvělým přípravkem na namáhanou pokožku a uleví vám při výskytu hemoroidů. Uvítáte jej zejména při sedavém zaměstnání, ve všším věku či v těhotenství. Zároveň působí také jako dobrá prevence, zlepšuje pružnost pokožku a posiluje její odolnost. Šetrná gelová konzistence pokožku nezatěžuje a obsahuje množství olejů a rostlinných výtažků, které pečují nejen o citlivou pokožku.

Proti bolestem

Tento lehký chladivý gel přinese okamžitou úlevu a pomáhá utlumit všechny nepříjemné příznaky, jako je bolest, pálení či svědění pokožky. Má přirozené zklidňující vlastnosti a zároveň je antibakteriální, takže chrání proti zánětu. Základ gelu tvoří sojový olej a bambucké máslo, které pomáhají pokožce navrátit elasticitu, a tím ji i posilují a chrání.

Hojení a regenerace

Gel obsahuje rovněž esenciální oleje z levandule a tea tree, které mají antiseptické vlastnosti, brání množení bakterií a chrání proti zánětu. Levandule a tea tree mají zároveň zklidňující schopnosti a zmírňují podráždění. Výtažek z jitrocele a řebříčku pak pokožku tonizují a zároveň zmírňují pálení a svědění pokožky. Tento chladiý gel vám pomůže v případě hemoroidů již vzniklých a bude také dlouhodobě předcházet jejich opětovnému výskytu.

Použití: Malé množství krému aplikujte na postiženou pokožku a lehce rozetřete. Používejte několikrát denně podle potřeby až do vymizení obtíží.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.