Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

  • Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Lemongras je stoprocentní rostlinná silice pocházející z Indie. Na první vyzkoušení vás zaujme její výrazná citrusová vůně, která vás zaplaví vlnou svěží energie. Lemongras pomáhá osvěžit tělo i mysl, odstraňuje známky únavy a pomáhá při poruchách koncentrace. Její použití je vhodné obzvláště v psychicky a fyzicky náročnějších obdobích.

Éterický olej Lemongras má zároveň silný antibakteriální účinek a působí také proti plísním. Pomáhá čistit všechny části trávicího traktu, zejména pak žaludek a střeva, a podporuje vylučování parazitů. Celkový pročišťující vliv lemongras vám dodá pocit opravdové lehkosti a dokonalého splynutí s vlastním tělem.

Lemongras efektivně ulevuje od svalových a kloubních bolestí, má vliv také na bolesti neurologické, tedy "od nervů". Tento éterický olej nepoužívejte na citlivou či podrážděnou pokožku a pro děti do 30 měsíců.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Cympogon CItratus, C.flexuosus

Možné alergeny: Cympogon CItratus, C.flexuosus

Aromaterapeutické účinky: nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Levandule 10 ml

Éterický olej z levandule má silné zklidňující účinky na tělo i mysl, pomáhá při bolestech hlavy a nespavosti. Zároveň se využívá pro dezinfekci a ošetření drobných poranění.

Litsea Cubeba 10 ml

Rostlinná silice Litsea Cubeba vás pohltí svou intenzivní citrusovou vůní, jež osvěží tělo i mysl. Má antidepresivní účinek a dodává energii. Zároveň ulevuje od bolestí hlavy a kloubů.