Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

Nobilis Tilia Lemongras 10 ml

  • Bez DPH 119 Kč

Rostlinná silice Lemongras přináší osvěžení pro vaše tělo i mysl. Pomáhá zmírnit známky únavy a působí proti poruchám koncentrace. Zároveň podporuje pročištění trávicího traktu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Lemongras je stoprocentní rostlinná silice pocházející z Indie. Na první vyzkoušení vás zaujme její výrazná citrusová vůně, která vás zaplaví vlnou svěží energie. Lemongras pomáhá osvěžit tělo i mysl, odstraňuje známky únavy a pomáhá při poruchách koncentrace. Její použití je vhodné obzvláště v psychicky a fyzicky náročnějších obdobích.

Éterický olej Lemongras má zároveň silný antibakteriální účinek a působí také proti plísním. Pomáhá čistit všechny části trávicího traktu, zejména pak žaludek a střeva, a podporuje vylučování parazitů. Celkový pročišťující vliv lemongras vám dodá pocit opravdové lehkosti a dokonalého splynutí s vlastním tělem.

Lemongras efektivně ulevuje od svalových a kloubních bolestí, má vliv také na bolesti neurologické, tedy "od nervů". Tento éterický olej nepoužívejte na citlivou či podrážděnou pokožku a pro děti do 30 měsíců.

Instantní osvěžení

Éterický olej Lemongras vás podpoří ve chvílích, kdy se budete cítit unavení a bez energie. Velice osvěžující jiskrná vůně probudí všechny vaše smysly a má revitalizační efekt na tělo i mysl. Lemongras příjemně provoní veškerý interiér, ať už doma či v kanceláři a navíc skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a dodá vaší domácnosti veselou a energickou atmosféru. 

Proti únavě a vyčerpání

Éterický olej z lemongras je vhodným pomocníkem v náročných obdobích, kdy se cítíte jako bez života, působí proti stresu a pomáhá při nadměrném fyzickém a duševním vypětí. Svěží vůně lemongras vám navíc dodá dobrou náladu a pozitivní vhled do života. Má silné stimulační účinky a působí při únavě a poruchách koncentrace. 

Podpořte detoxikaci

Éterický olej z lemongras také podporuje odplavování škodlivých látek z těla, díky čemuž je výborným pomocníkem při detoxikaci. Podporuje správnou činnost jater a ledvin a má pročišťuící schopnosti. Zároveň působí příznivě na trávicí trakt, uleví od bolestí břicha či nadýmání a podporuje chuť k jídlu. Aktivně podporuje regeneraci a revitalizaci celého organismu. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 5 let věku. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Lemongrass 10 ml

Rostlinná silice s výraznou citrusovou vůní přirozeně čistí vzduch a je skvělým uklidňujícím prostředkem při nervovém či tělesném vyčerpání. Podporuje trávicí systém a ledviny.