Terranova Health Lutein Complex 50 ks

Terranova Health Lutein Complex 50 ks

619
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, OD Kotva > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks

Doplněk stravy s luteinem chrání oči, zejména sítnici, před poškozením a chrání před degenerativními očními chorobami.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Lutein Complex Terranova Health chrání oči, zejména sítnici, před poškozením a chrání před degenerativními očními chorobami. Snižuje riziko šedého zákalu.

Lutein se v těle nevytváří a s přibývajícím věkem se jeho přirozené zásoby snižují. Lutein je karotenoid nacházející se v oku a funguje jako barevný filtr, který chrání oči před poškozením sluncem. Je známo, že lutein zlepšuje nebo dokonce předchází onemocnění makulární degenerace, což je onemocnění, které je hlavní příčinou slepoty a poškození zraku.

KAPSLE OBSAHUJE KOMPLEX SUPERPOTRAVIN

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál - vitamín, na který se doplněk stravy soustředí. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin organismem.

Většina rostlin používaných v Magnifood je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy.

BEZ PŠENICE – BEZ LEPKU – BEZ SÓJI – BEZ MLÉČNÝCH VÝROBKŮ – BEZ ŽELATINY – BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK – BEZ PŘÍDAVNÝCH LÁTEK – BEZ PŘIDANÉHO CUKRU – BEZ BAREV – BEZ PŘÍCHUTĚ– BEZ KONZERVANTŮ

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které zrychlují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají ochraně před bakteriemi
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 kapsle denně spolu s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Nedoporučuje se užívat během těhotenství nebo kojení, pokud lékař neurčí jinak. Pokud užíváte předepsané léky, poraďte se před použitím tohoto produktu s lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Superpotraviny

Země původu: Velká Británie

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?