Mast na hemoroidy Ma Ying Long Cao 10 g

Balzám doutnající rokle

Mast na hemoroidy Ma Ying Long Cao 10 g

Balzám doutnající rokle

  • Značka: ostatní
  • Balení: 10 g
  • Hodnocení:
  • Info:Zboží je dočasně nedostupné.

Mast na hemoroidy působí příznivě na kůži oblasti konečníku. Pomáhá při hemoroidech i při zánětech okolí konečníku typu dermatitidy, ekzému či zánětu žlázek v okolí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Mast na hemoroidy působí příznivě na kůži a sliznice oblasti konečníku. Pomáhá jak při hemoroidech postižených zánětem, trombózou či krvácením, tak při zánětech okolí konečníku typu dermatitidy, ekzému či zánětu žlázek v okolí. Mast je vhodná i v případě zapaření či opruzenin.

Perlový prášek, jantarový extrakt a pryskyřice borneol působí komplexně na kůži a sliznici konečníku postiženou zánětem a tonizuje cévní stěnu, čímž brání stagnaci krve a tvorbě otoku v oblasti, projevující se nepříjemným tlakem, pálením či bolestí.

Mast pomáhá při krvácivých či zánětlivých komplikacích při hemeroidech, příznivě působí na ekzémy a svědění kůže v okolí konečníku, na záněty žlázek v okolí konečníku, proti krvácení do stolice při vnitřních hemeroidech a na opruzeniny v oblasti konečníku.

Použití: 2-3x denně naneste mast lokálně na postižené oblasti v případě vnějších hemeroidů, či svědění a ekzémů v okolí konečníku. U krvácejících vnitřních hemeroidů nebo u chronickém zánětu prostaty aplikujte mast přiloženým nástavcem do konečníku. Účinek lze pozorovat po 2-3 dnech.

Upozornění: Po nanesení na kůži či sliznici se objeví krátký pocit větrového pálení, vystřídaný pocitem chlazení, signalizujícím snížení překrvení oblasti.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Vazelína, Lanolin, Perlový prášek, Uhličitan zinečnatý, Isopropylmyristate, Tetraboritan sodný, Borneol, Výtažek z jantaru, Cyclopentadecanone

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnější

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Výborná / Jana 15. 10. 2015 21:01

Mast je skvělá, osvěží, uleví, voní silně po čínských bylinkách.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Audiron 30 ml

Bioinformační kapky Audiron mají skvělé protizánětlivé a protivirové účinky. Jsou výborným pomocníkem pro léčbu zánětu středního ucha a zvukovodu, pomáhají při bolestech uší i hlavy.