Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Měsíčková koupel s bylinami 200 ml

Weleda Měsíčková koupel s bylinami 200 ml

Nepěnivá koupel s bylinkami pečuje o citlivou pokožku miminka a zároveň uklidňuje a navozuje příjemný pocit únavy. Bylinné výtažky přirozenou cestou pokožku chrání a podporují její ochrannou funkci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Nepěnivá Měsíčková koupel s bylinkami Weleda pečuje o citlivou pokožku miminka a zároveň uklidňuje a navozuje příjemný pocit únavy. Bylinné výtažky přirozenou cestou pokožku chrání a podporují její ochrannou funkci. Příjemná bylinková vůně ukolébává miminko ke spánku a zároveň podporuje zdraví jeho dýchacích cest.

Obsažený výtažek z měsíčku lékařského jemnou dětskou pokožku zklidňuje a chrání ji před vznikem opruzenin a zánětů. Zároveň ji zjemňuje a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy.

Extrakt z mateřídoušky se stará o jemnou uklidňující vůni a zároveň působí antibakteriálně jak na pokožku, tak i na dýchací cesty. Proto je měsíčková bylinková koupel mimořádně vhodná během zimních měsíců, kdy děti trpí rýmou či onemocněními dýchacích cest.

Pro každodenní hygienu

Měsíčková koupel s bylinami Weleda je ideálním přípravkem pro každodenní očistu pokožky, který je vhodný i pro ty nejmenší. Koupel je vyvinuta speciálně s ohledem na citlivou dětskou pokožku a odstraňuje z ní nečistoty s maximální šetrností a bez podráždění pokožky. Tato koupel s výtažkěm z měsíčku a bylinkami je vhodná jak pro kojence, tak pro větší děti s citlivou pokožkou.

Šetrná péče

Tato příjemná krémová koupel neobsahuje pěnivé ingredience, které mohou někdy pokožku vysušovat. Je tedy vhodná i pro reaktivní pokožku, kterou vysušují klasické mycí prostředky. Měsíčková koupel nenarušuje ochrannou hydrolipidovou kožní bariéru, naopak ji podporuje, a tím i zvyšuje obranyschopnost pokožky vůči vnějším vlivům. 

Čistá a svěží pokožka

Tato koupel je vlastně takovým produktem dva v jednom, dokáže v jednom kroku pokožku šetrně očistit a zároveň jí dodává důkladnou péči. Neobsahuje syntetické ingredience, pouze složky přírodního původu, díky tomu nezatěžuje tělo vašeho děťátka chemií a je velice dobře snášena. Přírodní oleje a výtažky z bylinek pak pokožku vyživují, zvláčňují a podporují její obranyschopnost.

Síla bylinek

Výtažek z měsíčku má mimořádné zklidňující schopnosti, zmírňuje podráždění či zarudnutí pokožky a navíc uklidňuje mysl, díky čemuž vaše miminko ukolébá ke klidnému spánku. Extrakt z mateřídoušky má antibakteriální účinek a díky bylinné vůni navíc pomáhá uvolnit dýchací cesty, působí podpůrně při onemocněních dýchacího traktu a rýmě.

Použití: Malé množství Bylinkové koupele přidáme do teplé vody v již napuštěné vaně.

Upozornění: Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?