Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Translucent Silk 4,5 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální fixační pudr Translucent Silk 4,5 g

Skladem 3 - 5 ks

Velice jemný minerální pudr, jenž zafixuje nalíčení a opticky vyhladí vzhled pleti. Díky transparentnímu odstínu je vhodný pro všechny tóny pokožky a přináší vám svěží odpočatý vzhled po celý den.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Minerální Fixační pudr Translucent Silk pokryje vaši pokožku hedvábně jemným závojem lehkého pudru, jenž okamžitě vyhladí strukturu vaší pokožky a účinně prodlouží výdrž make-upu. Je zcela transparentní, proto je vhodný pro všechny odstíny pokožky a můžete jej používat jak samostatně, tak v kombinaci s vaším oblíbeným minerálním make-upem.

Minerální fixační pudr je perfektní tečkou za vaším líčením. Dokonale zafixuje make-up a je vhodný také pro oblast pod očima a použití ve spolupráci s minerálními korektory. Pudr sjednotí vzhled vaší pokožky a díky částečkám rozptylujícím světlo jí dodá pěstěný rozzářený efekt. Jeho složení je zcela přírodní a neobsahuje syntetické látky, jako jsou konzervanty či parabeny Je vhodný pro všechny typy pokožky včetně citlivé či aknózní.

Sametově jemná struktura tohoto fixačního pudru ihned splyne s pletí a napomáhá vyhladit drobné nedokonalosti, jako jsou vrásky či rozšířené póry. Účinně redukuje nadměrnou produkci kožního mazu během dne, avšak zároveň nevysušuje pokožku a udržuje ji svěží po celý den. 

Použití: Odsypte malé množství pudru do víčka, zapracujte do štětce a nanášejte na tvář lehkým poklepáváním.

Ostatní kategorie: Sypké pudry

Barva - světlost: neutrální

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

5/5* / Blanka 2. 2. 2018 13:16

Bomba, doporučuji!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?