Prohlédněte si vaše seznamy přání

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Warm Honey 0,75 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální make-up Warm Honey 0,75 g

74
Skladem 1 - 2 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás

Minerální make-up s jemným složením vhodný především pro střední odstín pleti s teplým nazlátlým či broskvovým podtónem. Je vhodný pro všechny typy pokožky i citlivé a dodává dokonalý rozzářený vzhled.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Lily Lolo Minerální make-up Warm Honey je vhodný pro pokožku s teplým medově nazlátlým či svěžím broskvovým podtónem. Je určen především pro středně světlou pleť, které dodává přirozené rozjasnění a dokonalý pěstěný vzhled díky složení ze směsi minerálních pigmentů. Ochranný faktor SPF 15 ji zároveň chrání proti slunečnímu záření.

Minerální make-up Lily Lolo je skvělou přírodní alternativou v oblasti dekorativní kosmetiky. Sjednocuje barevný tón pleti, pomáhá zakrýt případné nedokonalosti a dodává jí přirozeně krásný vzhled. Jemné rozjasňující částečky rozzáří vaši tvář a dodají zdravou barvu unavené a zašedlé pleti. Make-up je mimořádně jemně namletý, velice snadno se nanáší pomocí houbičky či kabuki štětce a nevytváří efekt masky.

Díky přírodnímu složení bez chemických látek a pro kůži potenciálně škodlivých syntetických složek je vhodný pro všechny typy pleti. Nedráždí pokožku, nezpůsobuje začervenání a lze jej použít i pro citlivou či aknózní pleť. Zároveň je vysoce odolný proti otěru i vlhkosti a vyznačuje se celodenní výdrží bez nutnosti dodatečných úprav. Je možno jej také vrstvit podle požadované míry krytí. Minerální make-up je ideální i pro náročné uživatelky, které si přejí bezchybný, avšak dokonale přirozený výsledek.

Použití: Pro bezvadný výsledek make-up aplikujte pomocí štětce kabuki nebo houbičky na make-up. Odsypte menší množství pudru do víčka od krabičky make-upu. Pudr poté naberte štětcem kabuki a jemným tlakem proti víčku jej krouživými pohyby rovnoměrně rozprostřete po celé ploše štětce. Odklepejte přebytečný pudr a make-up s použitím mírného tlaku aplikujte krouživými pohyby na pleť, přičemž postupujte od linie čelistí nahoru.

Ostatní kategorie: Sypké make-upy

Barva - světlost: střední, tmavá

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB , Hessle East Yorkshire , Velká Británie

Z blogu (2)

Primer - zdokonalte svůj make-up

Rychlé líčení do pěti minut

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: