Lavera Minerální pudrová růž 01 (05) třpytivá růže, Trend Sensitive 3,5 g

Lavera Minerální pudrová růž 01 (05) třpytivá růže, Trend Sensitive 3,5 g

Hedvábně jemná růž pro zářivou pleť. Minerální pudrová růž Lavera Trend Sensitive v odstínu třpitivé růže vytváří decentní třpytivý efekt v oblasti lícních kostí. Je založena na minerální bázi, má dlouhotrvající efekt, neucpává póry nevytváří suché mapy na pokožce. Působí velmi přirozeně. Pečlivě vybraná směs rostlinných másel a panenských olejů jí propůjčuje sametově hladkou konzistenci, usnadňu

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Hedvábně jemná růž pro zářivou pleť. Minerální pudrová růž Lavera Trend Sensitive v odstínu třpitivé růže vytváří decentní třpytivý efekt v oblasti lícních kostí. Je založena na minerální bázi, má dlouhotrvající efekt, neucpává póry a nevytváří suché mapy na pokožce. Působí velmi přirozeně. Pečlivě vybraná směs rostlinných másel a panenských olejů jí propůjčuje sametově hladkou konzistenci, usnadňuje nanášení a zároveň pečuje o výživu a hydrataci pokožky. 

Kombinace kakaového a bambuckého másla s kokosovým, jojobovým, olivovým a arganovým olejem má vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, antioxidantů a vitaminů. Produkt má tak nejen dekorativní účinky, ale pečuje i o výživu a regeneraci. Zanechá pleť pěstěnou s decentně zvýrazněnými přednostmi. 

Díky přírodnímu složení je tento přípravek vhodný i pro citlivou pleť. Výtažek z růžových a lipových lístků zabraňuje podráždění. Extrakt z lékořice přináší chladivý pocit při nanášení. Produkt je obohacen o vitamin C a E, které jsou silnými antioxidanty, přirozeně prodlužují trvanlivost a zároveň pleť regenerují. 

Použití: Naneste štětce či houbičkou na oblast lícních kostí. Pro zintenzivnění odstínu naneste opakovaně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?