Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální rozjasňující pudr Star Dust 6 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics Minerální rozjasňující pudr Star Dust 6 g

  • Bez DPH 454 Kč

Světlý třpytivý pudr Star Dust dodá pleti přirozený projasněný vzhled a lehce zvýrazní opálení. Odstín ve světlé tělové barvě se obzvlášť hodí pro světlé typy pleti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Rozjasňující pudr Star Dust Lily Lolo dodá pleti přirozený projasněný vzhled a lehce zvýrazní opálení. Obsažené mikročástečky slídy odráží světlo a přirozeně zvýrazňují kontury obličeje, zatímco minerální pigmenty dodají lehký barevný nádech. Minerální rozjasňovač dodá pokožce zdravý pěstěný vzhled a zároveň ji díky přírodnímu složení nebude zbytečně zatěžovat.

Základ rozjasňujícího pudru tvoří slída, která odráží světlo, a obličej tak opticky projasňuje a zeštíhluje. Odstín Star Dust je světlá tělová barva, obzvlášť se hodí pro světlé typy pleti. Jemnějšího odstínu rozjasňovače snadno dosáhnete, pokud jej smícháte se svým oblíbeným make-upem.

Minerální pudr dodá pokožce obličeje i celého těla lehký zdravý zlatavý nádech, přirozenou cestou zvýrazní opálení a pokožku zjemní. Díky přírodnímu složení pokožku nezatěžuje ani neucpává, a je tak vhodný i pro mastnější typy pleti.

Použití: Štětcem Kabuki či štětcem na tvářenku jemně naneste krouživými pohyby malé množství prášku pod lícní kosti, na krk a pod bradu, na strany nosu a pod špičku nosu, na oční víčka, strany obličeje, uši. Můžete také nanést na střed dekoltu, ramena či ruce. Podle potřeby můžete rozrasňující pudr vrstvit.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Mica, Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491, Cl 77499

Barva - světlost: světlá

Konzistence: sypká

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: bez alkoholu, bez glycerinu, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Doris 20. 1. 2017 21:16

Krásně projasní obličej, dobře se nanáší a vydrží až do odlíčení.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?