Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Naturalis Moruše, bio 250 g

Naturalis Moruše, bio 250 g

Moruše je bohatá na vysoký podíl vitaminu C a minerální látky. Sladké a chutné plody s lehce nakyslými tóny se perfektně hodí do snídaňové kaše, müsli i jogurtu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Plody moruše bílé obsahují množství vitaminu C a minerálních látek. Vitamin C podporuje normální imunitní funkce, podílí se na ochraně buněk před oxidačním stresem a kromě toho napomáhá udržet normální tělesnou energii. Vitamin C také funguje jako prekurzor při tvorbě kolagenu, který přispívá k optimálnímu stavu pohybového aparátu, zubů, pokožky, cévní soustavy, a podporuje normální energetické spalování.

Díky příjemné sladké chuti s lehce nakyslými tóny se moruše perfektně hodí do snídaňových kaší, müsli i jogurtu. Sušené plody můžete zamíchat také do těsta nejrůznějších sladkých dezertů a zákusků. Sladké chutné plody jsou sklízeny v Turecku tradičním způsobem, kdy se seberou pouze ty nejzralejší a nejkvalitnější. Poté se pouze usuší bez přídavku cukrů, dochucovadel či jiných aditiv. Plody moruše jsou zdrojem vitaminů a současně vám poslouží jako chutná malá svačinka.

Tip: Sušené plody jsou vhodné také jako ingredience pro vaření a pečení nebo si je můžete užít jen tak jako zdravé zobání.

Dávkování: 1-2 lžíce sušených plodů zamíchejte do jogurtu, kaše či cereálií.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Superpotraviny

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?