Terranova Health Multivitamin SPORT 50 ks

Living Multivitamin SPORT

Terranova Health Multivitamin SPORT 50 ks

Living Multivitamin SPORT

564
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Karlín > 1 ks

Doplněk stravy pro sportovce s denní potřebnou dávkou vitamínů, minerálů a fytonutrientů.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Multivitamin SPORT Terranova Health (Living Multivitamin SPORT) je výjimečně kvalitní doplněk stravy určený pro lidi, kteří často sportují, dělají fitness nebo podávají větší fyzické výkony.

Multivitamín pro sportovce pomáhá regeneraci po cvičení a podporuje činnost svalů. Tento doplněk stravy je vhodný zejména při posilování, ale můžete si jej dopřát po jakémkoliv sportovním výkonu. Obsahuje bohatou směs vitamínů, minerálů a fytonutrientů, kterou sportovci každý den potřebují. Kromě živin produkt také obsahuje superpotraviny, které jsou přirozeně bohaté na určité vitamíny a minerály a zvyšují tím vstřebatelnost hlavních látek v produktu.

Z vitamínů a minerálů zde najdete např. vitamín C, hořčík, vápník, železo, zinek nebo třeba astaxanthin. Ze superpotravin spirulinu, reishi, cordyceps nebo závor.

Kapsle neobsahují žádné přidané látky a jsou 100% veganské.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: SPIRULINA - SIBIŘSKÝ ŽENŠEN - REISHI - CORDYCEPS - ZÁZVOR

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 až 3 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu1

Buďte krásná po celý rok

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?