Medikomed Pačule 10 ml

Medikomed Pačule 10 ml

  • Značka: Medikomed
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Bez DPH 139 Kč

Medikomed Pačule je éterický olej s omamnou orientální vůni obsahující sladké i bylinné tóny. Aroma pačule působí velice smyslně a probouzí vnitřní energii. Pačule je oblíbenou silicí v kombinaci s dalšími exotickými kořeněnými tóny, ale je účinná také samostatně.

Éterický olej z pačule je přirozeným duševním stimulantem a pomáhá při nedostatku koncentrace. Aktivuje rozumové, fyzické i emocionální procesy a přináší dlouhotrvající povzbuzení. Probouzí pozitivní emoce a zmírňuje melancholii či smutek.

Pačule je výborným pomocníkem také při zánětech močopohlavního systému a je vhodným přípravkem pro péči o pokožku. Podporuje hojení drobných poranění a působí proti infekcím. Má blahodárný účinek především na mastnou pleť a zmírňuje výskyt celulitidy.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.