Nobilis Tilia Pomeranč hořký 10 ml

Nobilis Tilia Pomeranč hořký 10 ml

  • Bez DPH 148 Kč

Silice z italského hořkého pomeranče působí proti křečím, uvolňuje svalové stahy a podporuje žaludeční činnost. Zároveň má antidepresivní účinky a stabilizuje náladu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Pomeranč hořký je čistá rostlinná silice bez syntetických příměsí pocházející ze sicilského hořkého pomeranče. Jeho jedinečná vůně s typickým pomerančovým aroma doplněným jemnými hořkými a květinovými tóny působí povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl.

Pomerančová vůně je velice osvěžující a podporuje revitalizaci organismu. Napomáhá zmírnit známky únavy, zlepšuje schopnost koncentrace a použití pomerančového éterického oleje je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného stresu a duševního vypětí.

Hořký pomeranč má zároveň spazmolytické účinky, uvolňuje svalové stahy a pomáhá při bolestech charakteru křečí. Podporuje vylučování žluči a působí příznivě při nevolnostech a žaludečních obtížích. Zároveň je významným přírodním antidepresivem a pomáhá stabilizovat duševní rovnováhu.

Vzpruha pro tělo i mysl

Éterický olej z hořkého pomeranče Nobilis Tilia vás oslní svou méně obvyklou citrusovou vůní, která je velice příjemná a osvěží váš domov či kancelář. Hořký pomeranč má méně sladkou vůni, než pomeranč klasický, avšak jedná se o velmi univerzální esenci, která skvěle neutralizuje nepříjemné pachy a váš domov provoní na dlouhou dobu.

Proti stresu a únavě

Éterický olej z hořkého pomeranče má velký energizující potenciál, proto jej oceníte ve chvílích, kdy se cítíte vyčerpaní a potřebujete vzpruhu. Esenciální olej je vhodnou přísadou do tělových krémů či olejů a poslouží také jako součást osvěžující koupele. Vůně hořkého pomeranče probudí vaše smysly a dodá vám potřebnou energii na celý dlouhý den.

Přírodní antidepresivum

Hořký pomeranč má silné účinky na psychiku a pomáhá dodat dobrou náladu a pozitivní náhled. Zmírňuje dopady stresu na lidský organismus a revitalizuje tělo i mysl. Má rovněž spazmolytické účinky, takže ulevuje od křečí všeho druhu a pomáhá při obtížích trávicího charakteru. Stimuluje vylučování trávicích enzymů, působí proti nevolnostem a bolestem břicha.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium var. Amara

Možné alergeny: Citrus Aurantium var. Amara

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Rozmarýna 10 ml

Přírodní rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní působí stimulačně a pomáhá při chronické únavě. Zmírňuje bolesti namáhaného svalstva a působí při zánětech dýchacího systému.