Nobilis Tilia Pomeranč hořký 10 ml

Nobilis Tilia Pomeranč hořký 10 ml

  • Bez DPH 148 Kč

Nobilis Tilia Pomeranč hořký je čistá rostlinná silice bez syntetických příměsí pocházející ze sicilského hořkého pomeranče. Jeho jedinečná vůně s typickým pomerančovým aroma doplněným jemnými hořkými a květinovými tóny působí povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl.

Pomerančová vůně je velice osvěžující a podporuje revitalizaci organismu. Napomáhá zmírnit známky únavy, zlepšuje schopnost koncentrace a použití pomerančového éterického oleje je obzvláště vhodné v obdobích zvýšeného stresu a duševního vypětí.

Hořký pomeranč má zároveň spazmolytické účinky, uvolňuje svalové stahy a pomáhá při bolestech charakteru křečí. Podporuje vylučování žluči a působí příznivě při nevolnostech a žaludečních obtížích. Zároveň je významným přírodním antidepresivem a pomáhá stabilizovat duševní rovnováhu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium var. Amara

Možné alergeny: Citrus Aurantium var. Amara

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, celulitida, nespavost a nervozita, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.

Mandarinka 10 ml

Přírodní rostlinná silice z mandarinky má silný revitalizační efekt na tělo i mysl. Uvolňuje svalové napětí, stimuluje psychiku a příjemně provoní váš domov svými citrusovými tóny.