Medikomed Rozmarýn 10 ml

Medikomed Rozmarýn 10 ml

  • Bez DPH 94 Kč

Medikomed Rozmarýn je přírodní éterický olej s typickou bylinnou vůní, jenž má stimulační účinek na psychiku a působí velice svěže. Rozmarýn je velice oblíbeným esenciální olejem a jeho jemně mátové aroma pomáhá ulevit od bolestí hlavy a migrén.

Rozmarýnový olej je často využíván při nerovnováze emocí. Odstraňuje nejistotu a zvyšuje nedostatečnou sebedůvěru. Zmírňuje negativní pocity a podporuje sebevědomí. Působí také při nervozitě, trémě, stresu či nespavosti a přináší duševní harmonii.

Éterický olej z rozmarýnu stimuluje regenerační schopnost pokožky a urychluje hojení drobných ranek či jizev. Působí také na pokožku hlavy, odstraňuje lupy a stimuluje růst vlasů. Je vhodný také na mastnou a problematickou pokožku, kterou hloubkově čistí a vyrovnává produkci kožního mazu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Pomeranč 10 ml

Éterický olej z pomeranče přináší dlouhodobé osvěžení a účinně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy. Dodává energii a pomáhá při únavě, úzkosti či nechutenství.