Nobilis Tilia Saturejka 5 ml

Nobilis Tilia Saturejka 5 ml

  • Bez DPH 127 Kč

Éterický olej ze saturejky s typicky bylinnou vůní významně působí proti infekcím, zejména pak dýchacího traktu, trávicího systému či močových cest. Je také přírodním antidepresivem.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Saturejka je stoprocentní éterický olej, jenž má vliv na mnoho aspektů organismu. Saturejka má velice typickou bylinnou vůni, jenž probudí všechny vaše smysly. Éterický olej ze saturejky se vyznačuje silným protizánětlivým a antibakteriálním působením.

Saturejka působí proti infekcím trávicího traktu, zejména pak proti zánětům žaludku a střev. Účinně reguluje střevní peristaltiku a pomáhá při průjmech či zácpách. Saturejka má účinky také proti různým parazitárním onemocněním a napomáhá obnovit přirozenou bakteriální mikroflóru trávicí trubice.

Olej ze saturejky působí také v dýchacím traktu a jeho efekt oceníte při bronchitidě, chřipce i nachlazení. Významně celkově prohřívá organismus a podporuje krevní oběh. Má vliv také proti depresím a chronické únavě a uvolňuje přílišnou sebekontrolu.

Saturejka pro dobrou náladu

Éterický olej ze saturejky vám představí tuto v kuchyni obvyklou bylinku v novém světle. Éterický olej ze saturejky má celou řadu pozoruhodných účinků na váš organismus. Jeho jemná bylinná vůně provoní vaši domácnost, výborně neutralizuje nepříjemné pachy a díky přirozeně antiseptickým vlastnostem saturejky rovněž dezinfikuje vzduch. 

Podpora trávení

Éterický olej ze saturejky má příznivý vliv na správnou funkci trávicího systému. Podporuje a harmonizuje trávicí funkce a pomáhá při mnoha onemocněních. Reguluje střevní peristaltiku, proto zmírňuje průjem a pomáhá při zácpě. Zároveň působí protizánětlivě v celém trávicím traktu, chrání proti gastroenteritidě či zánětům střev. 

Proti únavě a špatné náladě

Saturejka rovněž působí také proti parazitům a chrání celé vaše tělo. Pomáhá obnovit přirozené bakteriální osídlení trávicího traktu a zmírňuje nadýmání či bolesti břicha. Zároveň působí proti infekcím dýchacích cest a pomůže při chřipce či nachlazení. Silně ovlivňuje rovněž psychiku, zmírňuje deprese a pomáhá harmonizovat vaši náladu. 

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 3 let věku a při vysokém krevním tlaku. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Satureja Montana Oil

Možné alergeny: Satureja Montana Oil

Aromaterapeutické účinky: hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, posílení srdeční činnosti, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.