Nobilis Tilia Saturejka 5 ml

Nobilis Tilia Saturejka 5 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
  • Bez DPH 127 Kč

Nobilis Tilia Saturejnka je stoprocentní éterický olej, jenž má vliv na mnoho aspektů organismu. Saturejka má velice typickou bylinnou vůni, jenž probudí všechny vaše smysly. Éterický olej ze saturejky se vyznačuje silným protizánětlivým a antibakteriálním působením.

Saturejka působí proti infekcím trávicího traktu, zejména pak proti zánětům žaludku a střev. Účinně reguluje střevní peristaltiku a pomáhá při průjmech či zácpách. Saturejka má účinky také proti různým parazitárním onemocněním a napomáhá obnovit přirozenou bakteriální mikroflóru trávicí trubice.

Olej ze saturejky působí také v dýchacím traktu a jeho efekt oceníte při bronchitidě, chřipce i nachlazení. Významně celkově prohřívá organismus a podporuje krevní oběh. Má vliv také proti depresím a chronické únavě a uvolňuje přílišnou sebekontrolu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Satureja Montana Oil

Možné alergeny: Satureja Montana Oil

Aromaterapeutické účinky: bodnutí hmyzem, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, onemocnění močových cest, posílení srdeční činnosti, stres a úzkost, žaludeční problémy

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.