Sanatur Spiru mangan, tablety

Sanatur Spiru mangan, tablety

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 100 tablet, 40 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Spirulina platensis s přirozeným obsahem manganu a vitamínu B12. Mangan se významně podílí na stavbě pojivové, kostní a chrupavkové tkáně, pomáhá aktivovat další enzymy, které v organismu působí jako antioxidanty. Doplněk jednostranné stravy - při nadbytku cukrů, tuků a moučných jídel, pokrmy s vysokým obsahem fosfátů a při zvýšené konzumaci alkoholu. certifikáty: vhodné pro: vnitřní užitíkonziste

Spirulina platensis s přirozeným obsahem manganu a vitamínu B12. Mangan se významně podílí na stavbě pojivové, kostní a chrupavkové tkáně, pomáhá aktivovat další enzymy, které v organismu působí jako antioxidanty. Doplněk jednostranné stravy - při nadbytku cukrů, tuků a moučných jídel, pokrmy s vysokým obsahem fosfátů a při zvýšené konzumaci alkoholu.

certifikáty:
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tablety
barva: zelená
balení: plechový obal

dávkování: 1 tabletu spolkněte před jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučená denní dávka 2 - 5 tablet. Nevhodné pro děti do 3 let. Mangan zesiluje účinek inzulinu na snížení hladiny cukru v krvi. Přípravek nesmí užívat osoby trpící hepatitidou a cirhózou jater. Přípravek lze volně kombinovat se všemi produkty Sanatur vyjma SpiruZinku a SpiruŽeleza. Nejméně 2 hod. po užití přípravku se vyhýbejte konzumaci vápníku, železa, zinku a fosfátů.
složení: Spirulina platensis mikroalgae, (mangan je řasou vstřebáván již během jejího růstu)

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Příznivé účinky: cholesterol, detoxikace, revmatismus a artritida, snížení hladiny cukru, vysoký krevní tlak, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?