Ecce Vita Super collagen mix

Ecce Vita Super collagen mix

Hydrolyzovaný kolagen ve formě prášku je obohacený také o kyselinu hyaluronovou, vitaminy C, B12 a B2, není nijak doslazovaný a osvěží vás svou broskvovou chutí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Super Collagen Mix Ecce Vita ve formě prášku si jednoduše přimícháte do džusu, smoothie nebo třeba kaše. Není nijak doslazovaný, aby nerušil chuť nápoje nebo pokrmu. Kromě hydrolyzovaného kolagenu obsahuje také výtažek ze zeleného čaje nebo kyselinu hyaluronovou. Díky broskvové šťávě má osvěžující ovocnou chuť.

Výtažek z kadidlovníku má na lidský organismus mnoho pozitivních účinků, ale v Super Collagen Mixu je obsažený zejména pro svůj příznivý vliv na kosti a klouby. Přidaný vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu, který hraje roli pro udržení normálního stavu kostí, chrupavek, zubů, ale i dásní.

Dávkování: Obsah 1 sáčku vsypte do hrnku čaje, sklenice džusu, smoothie, jogurtu apod. Pečlivě rozmíchejte. Užívejte 1krát denně.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Vlasy, Klouby a svaly

Výrobce: Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o., Holandská 10, 101 00 Praha 10 Česká republika, http://eccevita.cz/

Nenašli jste to pravé? Co tohle?