Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan

Skladem 1 - 2 ks

TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan neboli Poklid prostředního náměstí je vhodná, když vás trápí nafouknuté břicho a další problémy, a to hlavně po jídle.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Poklid prostředního náměstí jsou vhodné v případě, že vás trápí nafouknuté břicho a různé další problémy s trávením a zažíváním, které se vyskutují zejména po jídle. Směs bylin jako děhel čínský nebo zázvor pomáhá rozproudit stagnující qi.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Během léčby se doporučuje lehká a chuťově vyvážená strava.

Dávkování: Užívejte 3x denně po 8 kuličkách po dobu nejméně dvou týdnů, v akutních situacích 5x denně po 15 kuličkách.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Trávení

Užití: vnitřní

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Děhel čínský, Šácholan obecný, Alpínie, Atraktylis velkoúborný , Kardamon pravý, Pornatka kokosová, Zázvor, Kostus, Mandarinka obecná, Evodie, Žabník jitrocelový, Prorostlík čínský, Rhizoma cimicifugae

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?