Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan

TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan neboli Poklid prostředního náměstí obsahuje koncentrovaný extrakt z kombinace bylin sestavené podle tradiční čínské medicíny.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 071 Mu Xiang Shun Qi Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Poklid prostředního náměstí obsahuje děhel čínský zázvor nebo kardamom, které podporují trávení. Jsou vhodné v případě, že vás trápí nafouknuté břicho a různé další potíže s trávením a zažíváním, které se vyskytují zejména po jídle. Směs bylin pomáhá rozproudit stagnující qi.

Koncentrované pilulky Lanzhau Pharmaceutical vychází ze starodávné čínské medicíny. Vybrané byliny jsou podle tradičních receptur smíchány a vařeny, čím vzniká koncentrovaný extrakt. Ten se poté lisuje do kuliček určených k přímému použití.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Během léčby se doporučuje lehká a chuťově vyvážená strava.

Dávkování: Užívejte 3× denně po 8 kuličkách po dobu nejméně dvou týdnů, v akutních situacích 5× denně po 15 kuličkách.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Trávení

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?