Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105P Shen Ling Bai Zhu Pian

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105P Shen Ling Bai Zhu Pian

  • Bez DPH 274 Kč

TCM formule Lanzhou Pharmaceutical 105P posiluje funkce sleziny, žaludku, extrahuje vlhkost.

Z hlediska tradiční čínské medicíny se v Číně používá u problémů, jako je chronická gastroenteritida, chronický průjem, anémie, chronická nefritida, poruchy trávení u kojenců, pozitivní test na bílkoviny v moči; používá se také na chronickou bronchitidu nebo pneumonii při prázdnotě sleziny s vydatným hlenem, řídká stolice nebo průjem, snížená chuť k jídlu, slabost v končetinách, úbytek hmotnosti, distenze a dusivý pocit v hrudníku a nadbřišku, unavený vzhled.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 3krát denně, ideálně 15 minut po jídle, a dobře zapijte vodou.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Atractylis macrocephala radix, Codonopsis pilosula radix, Poria cocos sclerocium, Glycyrrhiza uralensis radix, Dioscorea batatas rhizoma, Dolichos lablab semen, Nelumbo nucifera semen, Coicis Lachryma Semen, Platycodon grandiflorum radix, Amomum villosum fructus, Amylum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.