Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105P Shen Ling Bai Zhu Pian

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 105P Shen Ling Bai Zhu Pian

  • Bez DPH 274 Kč

TCM formule 105P posiluje funkce sleziny, žaludku, extrahuje vlhkost. Z hlediska tradiční čínské medicíny se používá u problémů, jako je průjem, aménie či snížená chuť k jídlu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 105 neboli Vysušení zvlhlé krajiny je vhodná při potížích, jako je chronický průjem, časté kručení v břiše, ale i otoky nohou. Velmi často jsou doprovázeny únavou, která se zhoršuje po jídle, a je doprovázena nadýmáním, nechutí pít, pocitem tíhy v žaludku nebo průjmem. Příčinou oslabení trávicího ústrojí je vlhkost v organismu, která zabraňuje správné činnost trávení.

Synergicky působící směs bylinek "Vysušení zvlhlé krajiny" nejen napomáhá zlepšovat trávení, ale také je vhodná při potížích spojených s premenstruačním syndromem a při výtoku. Formule posiluje qi, podporuje správnou funkci sleziny, ledvin, plic a středního ohniště a harmonizuje činnost žaludku. Zároveň napomáhá regulaci a odvodu vlhkosti z těla.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 2 tablety 3krát denně, ideálně 15 minut po jídle, a dobře zapijte vodou.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Atractylis macrocephala radix, Codonopsis pilosula radix, Poria cocos sclerocium, Glycyrrhiza uralensis radix, Dioscorea batatas rhizoma, Dolichos lablab semen, Nelumbo nucifera semen, Coicis Lachryma Semen, Platycodon grandiflorum radix, Amomum villosum fructus, Amylum

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.