Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 191 (Nu Ke) Ba Zhen Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 191 (Nu Ke) Ba Zhen Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 191 Nu Ke Ba Zhen Wan neboli Náramek osmi perel pomáhá zlepšovat stav organismu při všeobecném oslabení, vyčerpání trvajícím delší dobu, únavě, bledosti, závratích a nevýkonnosti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 191 Nu Ke Ba Zhen Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Náramek osmi perel pomáhá zlepšovat stav organismu při všeobecném oslabení, vyčerpání trvajícím delší dobu, únavě, bledosti, závratích a nevýkonnosti. Formule se osvědčila pro posílení po operaci, porodu a při kojení.

Formule posiluje vitální energii a zlepšuje krvetvorbu i prokrvení tkání. Zlepšení krvetvorby je velice důležité zejména pro ženy, jelikož u nich dochází k pravidelným ztrátám krve během menstruace .

Směs se užívá v případě celkové únavy po nemoci, poporodní rekonvalescence, poporodní chudokrevnosti či nedostatečnosti mateřského mléka, v případě zadýchávání se, nechutenství, nechuti mluvit, nevýkonnosti tělesné i duševní a v případě stavů po ztrátě většího množství krve.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: 3x denně 8 kuliček do opětovného pocitu dostatku energie. U kojících matek či osob trpících chudokrevností se podává do stabilizace stavu. Směs není návyková ani při dlouhodobém užívání.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Děhel čínský, Rehmanie lepkavá modif., Pivoňka bělokvětá, Atraktylis velkohlavý, Pazvonek chloupkatý, Pornatka kokosová, Koprníček wallichův, Lékořice uralská modif.

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?