Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan

TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan neboli Křižovatky dračích žil je vhodná při stavech spojených s blokádou krve, jako je pocit napětí ve svalech nebo pocit těžkých nohou.

TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Křižovatky dračích žil je určený zejména na problémy s klouby, šlachami nebo svaly, ale je vhodný také při pocitu těžkých nohou nebo při nepříjemnostech v oblasti karpálních tunelů.

Formule Shu Jing Huo Xue Wan se používá při blokádách cirkulace krve, které se projevují následnou přítomností chladu, vlhka nebo větru ve tkáních. V nich pak dochází k znemožnění toku krve, které se projevují například ostrým tlakem či napětím ve šlachách nebo svalech.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3× denně 8-12 kuliček po dobu nejméně 4 týdnů. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby užívající léky jen po poradě s lékařem.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, proto prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Užití: vnitřní

Vlastnosti

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?