Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan neboli Křižovatky dračích žil pomáhá zlepšovat stav organismu při revmatických bolestech kloubů, při bolestech šlach a svalů.

TCM formule 204 Shu Jing Huo Xue Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Křižovatky dračích žil pomáhá zlepšovat stav organismu při revmatických bolestech kloubů, při bolestech šlach a svalů.

Hlavním zaměřením směsi jsou ostré bolesti šlach, kloubů i svalů, dále artritické bolesti kloubů, syndrom karpálního tunelu, otoky dolních končetin a stěhovavé bolesti horních a dolních končetin.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-12 kuliček po dobu nejméňe 4 týdnů. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby užívající léky jen po poradě s lékařem.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?