Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 205 Jin Gu Die Shang Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 205 Jin Gu Die Shang Wan

TCM formule Jin Gu Die Shang Wa neboli Houževnatost bambusového výhonku pomáhá zlepšovat stav organismu při bolesti po úrazech, pohmožděninách a pooperačních stavech. Podporuje hojení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule Jin Gu Die Shang Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Houževnatost bambusového výhonku pomáhá zlepšovat stav organismu při bolesti po úrazech, pohmožděninách, podvrknutí kloubů a pooperačních stavech. Podporuje hojení.

Formule napomáhá zmenšování otoků, upravuje krevní zásobení poškozené oblasti, předchází vzniku zánětu, urychluje vstřebávání krevního výronu a podporuje hojení zlomenin.

Směs se užívá v případě bolesti po poranění, výronu, pohmoždění svalů či zlomeninách kostí. Dále se uplatňuje při svalovém zatuhnutí při jednostranné zátěži či jednostranném pohybu, při přetížení šlach (tenisový loket), při syndromu karpálního tunelu a náhlých bolestech zad při přetížení.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Obvyklá dávka 3 x denně 8 kuliček se podává hlavně u chronických stavů, při akutním stavu lze dávat každou hodinu 10 kuliček až do odeznění největšího otoku a bolesti, poté lze redukovat na základní dávku do doby odeznění potíží. K ústupu obtíží dochází obvykle do jednoho měsíce, často však i potom podáváme směs v menším množství až do úplného vymizení potíží.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?