Nobilis Tilia Tymián 10 ml

Nobilis Tilia Tymián 10 ml

  • Bez DPH 189 Kč

Rostlinná silice z tymiánu má posilující vliv na funkce celého organismu. Působí proti infekcím dýchacího, močopohlavního a zažívacího systému a posiluje srdeční činnost.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Nobilis Tilia Tymián vás oslní svou typickou bylinnou vůní, jenž má silný aromaterapeutický účinek. Tato rostlinná silice je vyráběná v lékopisné kvalitě a je zcela bez dalších přidaných syntetických látek. Komplexní účinek tymiánu oceníte při širokém spektru obtíží.

Éterický olej z tymiánu má silný posilující vliv na funkce celého organismu. Působí zejména proti infekcím, a to především v močopohlavním a zažívacím systému. Jeho přirozený antibakteriální účinek brání množení škodlivých mikroorganismů a napomáhá obnovit rovnováhu vnitřního prostředí.

Tymián také posiluje srdce a činnost oběhového systému. Ulevuje i od dlouhodobých bolestí kloubů, díky čemuž má příznivý vliv při revmatizmu, artróze a dalších obtížích. Používá se při plísňových onemocněních kůže a pomáhá rozptýlit melancholii.

Osvěžení a energie

Vůně éterického oleje z tymiánu Nobilis Tilia si vás podmaní svými svěžími bylinnými tóny, které skvěle neutralizují nepříjemný zápach a dodají vašemu domovu harmonickou a pohodovou atmosféru. Bylinná vůně tymiánu působí na vaše tělo i mysl a hodí se pro dezinfekci vzduchu v místnostech. Tymián chrání tělo proti infekcím a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. 

Posílení pro celý organismus

Tymián tak působí na imunitní systém a posiluje celé vaše tělo. Díky tymiánu bude vaše tělo celkově odolnější proti nemocem a nepříznivým vnějším vlivům. Éterický olej z tymiánu proto oceníte zejména v období chřipek, rýmy a nachlazení. Můžete jej také použít i během onemocnění dýchacího traktu, tymián totiž pomáhá čistit dýchací cesty, uvolňovat je a snižuje otoky sliznic. 

Proti bolestem i špatné náladě

Tymián  má ale široké spektrum dalších účinků. Jako součást masážních olejů ulevuje od dlouhodobých bolestí pohybového aparátu a působí příznivě při artróze či revmatismu. Zlepšuje prokrvení unaveného svalstva a podporuje celkovou regeneraci organismu. Zároveň posiluje srdeční činnost a působí příznivě při zánětech močových cest.

Tajemství aromaterapie

Čisté éterické oleje Nobilis Tilia mají komplexní účinky, a to jak na vaše tělo, tak mysl. Díky aromaterapii můžete ovlivnit celou řadu pochodů ve vašem těle a uplatní se i jako esence první pomoci. Esenciální oleje Nobilis Tilia se vyznačují vysokou kvalitou a jejich použití je opravdu široké. Můžete si je vychutnat jak v aromalampě či k inhalaci, tak jako součást kosmetiky pro posílení jejích účinků. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 3 let věku a při zvýšeném krevním tlaku. Olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.