Nobilis Tilia Vetyver bourbon - vyřaz 10 ml

Nobilis Tilia Vetyver bourbon - vyřaz 10 ml

  • Značka: Nobilis Tilia
  • Balení: 10 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Vetyver bourbon je čistá rostlinná silice vyráběná v lékopisné kvalitě. Vůně tohoto éterického oleje je skutečně povznášející a oslní vás svými zemitými tóny s lehkým dřevitým aroma a mírně sladkým potenciálem. Vetyver bourbon má komplexní vliv na lidský organismus.

Tento éterický olej posiluje zažívací systém, podporuje jeho správnou funknci a má příznivý vliv při mnoha chronických onemocněních. Pomáhá při nechutenství a úbytku hmotnosti a stimuluje funkci žaludku a střev. Má účinek také na slinivku břišní a podporuje vylučování trávicích enzymů.

Vetyver bourbon má významný zklidňující efekt na psychiku, pomáhá při úzkostech, depresích či nadměrném duševním vypětí. Zmírňuje dlouhotrvající únavu a slabost. Zároveň ulevuje od bolestí a uplatňuje se především při revmatizmu či svalovém přetížení.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Vetivera Zizanioides Oil

Možné alergeny: Vetivera Zizanioides Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, posílení srdeční činnosti, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.