Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Terranova Health Železo, Komplex

Terranova Health Železo, Komplex

Doplněk stravy obsahuje železo a je také obohacený o zelený ječmen a acai berry, které obsahují značné množství vitaminů.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Doplněk stravy Železo komplex od Terranova Health obsahuje kromě železa výtažky ze zeleného ječmene a bobulí acai. Obal kapslí je tvořen rýžovými otrubami a neobsahuje želatinu, laktózu, pšenici ani sóju. Díky tomu je vhodný nejen pro vegetariány a vegany, ale také pro osoby s nesnášenlivostí lepku.

Kapsle obsahují železo v chelátové formě, která umožňuje organismu jeho optimální využití. Železo působí příznivě na energetický metabolismus, udržuje správnou krvetvorbu a přenos kyslíku mezi buňkami. Železo taktéž přispívá ke snížení únavy a napomáhá normální činnosti imunitního systému.

Kapsle se železem obsahují také výtažek ze zeleného ječmene. Ten kromě jiného působí jako celkové tonikum. Přidané acai berry jsou stejně jako ječmen plné vitaminů A, B2, B3, C a E a dodají tělu také množství minerálních látek i omega-3, 6 a 9 mastné kyseliny.

Dávkování: Užívejte 1 kapsli denně spolu s jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedenou denní dávku. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Mozek a krevní oběh

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie , tel: +44 (0)1535 611446

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Obsah v 1 kapsli: Rosa Canina (Rose hips) 100 mg, Stabilized Rice Bran 100mg, Hordeum vulgare (Green Barley) 50 mg, Euterpe Oleracea (Acai Berry) 20 mg, Železo (Ferrous bisglycinate) 20 mg

Konzistence: pevná

Obal: skleněný

Příznivé účinky: posílení imunity, únava

Nenašli jste to pravé? Co tohle?