/    /    /    /    /  

Eliah Sahil Ájurvédský bio moringa olej 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vlasové oleje, Tělové oleje
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
692
ks
Bez DPH 572 Kč

Eliah Sahil Ájurvédský bio moringa olej 100 ml

Ájurvédský olej Eliah Sahil bio moringa pečuje o pokožku celého těla i o suché poškozené vlasy díky výživnému složení plnému vitaminů a antioxidantů. Směs olejů má skvělé regenerační schopnosti, pokožku i vlasy hydratuje do hloubky a chrání před poškozením.

Olej v sobě spojuje za studena lisované oleje z moringy, arganu a také baobabu. Všechny obsahují množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a antioxidantů, pleť i vlasy chrání, hydratují do hloubky a brání je před poškozením. Moringa olej je tak vhodným pomocníkem pro citlivou alergickou pleť i suché roztřepené vlasy, aktivně je totiž regeneruje a obnovuje.

Kombinace pečujících olejů usnadňuje rozčesávání vlasů, brání jejich zacuchání i krepatění, také je chrání před dehydratací a roztřepením během úpravy. Ájurvédský olej je skvělým pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i vlasů, uzamyká v nich potřebnou hydrataci i živiny a chrání před poškozením.

Použití: Malé množství oleje aplikujte na navlhčenou pokožku celého těla i obličeje a lehce rozetřete. Používejte pravidelně podle potřeby.

Tip: Tělový olej baobab je skvělý pro masáže celého těla, ale také jako výživný vlasový zábal.

Eliah Sahil Ájurvédský bio moringa olej 100 ml

Ajurvédsky olej Eliah Sahil bio moringa sa stará o pokožku celého tela aj o suché poškodené vlasy vďaka výživnému zloženiu plnému vitamínov a antioxidantov. Zmes olejov má skvelé regeneračné schopnosti, pokožku aj vlasy hydratuje do hĺbky a chráni pred poškodením.

Olej v sebe spája za studena lisované oleje z moringy, arganu a tiež baobabu. Všetky obsahujú množstvo nenasýtených mastných kyselín, vitamínov a antioxidantov, pleť aj vlasy chránia, hydratujú do hĺbky a bránia ju pred poškodením. Moringa olej je tak vhodným pomocníkom pre citlivú alergickú pleť aj suché rozštiepené vlasy, aktívne ich totiž regeneruje a obnovuje.

Kombinácia ošetrujúcich olejov uľahčuje rozčesávanie vlasov, bráni ich strapateniu a krepovateniu, tiež ich chráni pred dehydratáciou a rozštiepením počas úpravy. Ajurvédsky olej je skvelým pomocníkom pre starostlivosť o pokožku tela aj vlasov, uzamyká v nich potrebnú hydratáciu aj živiny a chráni ju pred poškodením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Moringa Olivera Seed Oil1), Argania Spinosa Kernel Oil1), Adansonia Digitata Seed Oil1), Citrus Reticulata Peel Oil1), Limonene2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
typy vlasů: citlivé vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce

Planet Pure Produktions und Handels GmbH
Lochauerstrasse 2
6912 Hörbranz
Rakousko
tel: 43557384236
www.eliah-sahil.cz