/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Ami

Značka Ami

Společnost Ami byla založena v roce 2002 v Itálii a na trh přinesla řadu inovativních výrobků s jedinečnou image. Reagovala tím na změny ve společnosti, jež se stále více učí myslet ekologicky a pomalu si začíná uvědomovat, že i domácí mazlíčci si zaslouží kvalitní bio výživu. Jedinečná kompozice výrobků Ami je předpokladem, že zvířátko nebude trpět alergiemi vyvolanými výživou. Výrobky jsou pouze z přírodních surovin, neobsahují žádné složky ze zabitých zvířat a neobsahují ani žádná barviva a umělé konzervační látky. Ami zajistí vašemu psovi nebo kočce dokonalé zdraví a přispěje k jeho dobré kondici, přiměřené tělesné váze i kvalitě srsti.

Produkty fimy Ami mají minimální dopad na ekologii, neboť i obaly jsou samozřejmě vyrobeny z recyklovaných materiálů. Samotné krmivo pak z raw surovin bez konzervantů a umělých barviv. Výrobky tak doslova plynou na stejné vlně s přírodou a jejími potřebami. Krmiva zajišťují mazlíčkům všechny nutriční potřeby a často řeší potravinovou alergii zvířat či intoleranci na některé složky běžných krmiv.

Řazení: Certifikát:
300 g
148
Krmivo pro kočky AMI - CAT je kompletní a vyvážené krmivo pro kočky obohacené taurinem, který je ve stravě velice podstatný, jelikož absence taurinu
1 ks, 25 g
31
Pamlsek pro psy AMI - BONE je 100% rostlinná kost bez obsahu GMO. Pamlsek je zároveň pochoutkou, odměnou i hračkou a dodává se ve třech variantách:
1 ks, 75 g
63
Pamlsek pro psy AMI - BONE je 100% rostlinná kost bez obsahu GMO. Pamlsek je zároveň pochoutkou, odměnou i hračkou a dodává se ve třech variantách:
1-3 z 3první