/    /    /    /  

Saloos Aroma roll-on divoká růže 9 ml

Značka:
Množství: 9 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Aroma roll-ony
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
125
ks
Bez DPH 103 Kč

Saloos Aroma roll-on divoká růže 9 ml

Aroma roll-on Saloos Divoká růže obsahuje vyvážené aroma tří druhů růže, které dodává sebevědomí a uklidňuje mysl. Roll-on obsahuje esenciální olej z bulharské, marocké a turecké růže. Je skvělý pro použití kdykoliv během dne.

Špičkový přírodní aroma roll-on Divoká růže má smyslnou pozitivní vůni, která působí harmonicky a uklidňuje naši psychiku. Vyvážená a vyladěná kompozice z bio jojobového oleje a čistě přírodních esenciálních olejů z orientální směsi růže bulharské, marocké a turecké povzbuzuje sebevědomí a dodává osobní kouzlo. Dopřejte si vůni růže vždy, když se chcete cítit silnější a klidnější.

Aroma roll-on je bioproduktem bez konzervačních a syntetických vonných látek. Je certifikován certifikátem přírodní kosmetiky CPK BIO, můžete si být tak jistí kvalitou použitých přírodních surovin.

Aromaterapie vždy k dispozici

Aroma roll-on Divoká růže od Saloos vychází z cenných znalostí aromaterapie a kombinuje vůně jednotlivých přírodních esencí v kompozici, která dokáže ovlivnit vaši aktuální náladu. Praktický roll-on je velice kompaktní, proto ho s sebou můžete nosit všude, vejde se i do té nejmenší kapsy či kabelky. Je vždy připraven k použití a díky roll-onu je aplikace olejíčku velice snadná a hygienická.

Přírodní složky

Aroma roll-on Saloos obsahuje pouze přírodní ingredience, neobsahuje přidanou syntetickou parfemaci ani konzervanty či parabeny. Vůně je tvořena čistými rostlinnými esenciálními oleji, které jsou naředěny v jojobovém oleji, jež je vlastnostmi nejblíže přirozenému kožnímu mazu. Jojobový olej vaši pokožku nezatíží, nezpůsobuje podráždění a je velmi univerzální. 

Dobrá nálada i sebevědomí

Aroma roll-on kombinuje esence ze tří různých druhů růže. Růžová vůně obecně má velice příznivý vliv na psychiku, pomáhá harmonizovat mysl a dodat vám sebejistotu. Roll-on kombinuje éterický olej z růže bulharské, marocké a turecké v okouzlující variaci, jež podpoří vaši sebedůvěru a budete se díky ní cítit jistější, například před důležitým pracovním úkolem či ve stresujícím období. 

Použití: Aplikujte na pulsní body, zápěstí, spánky, krk. Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Tip: Je snadné ho mít vždy po ruce i v té nejmenší kabelce pro použití kdykoliv během dne.

Saloos Aroma roll-on divoká růže 9 ml

Aróma roll-on Saloos Divoká ruža obsahuje vyváženú arómu troch druhov ruže, ktorá dodáva sebavedomie a upokojuje myseľ. Roll-on obsahuje esenciálny olej z bulharskej, marockej a tureckej ruže. Je skvelý pre použitie kedykoľvek počas dňa.

Špičkový prírodný aróma roll-on Divoká ruža zmyselnú pozitívnu vôňu, ktorá pôsobí harmonicky a upokojuje našu psychiku. Vyvážená a vyladená kompozícia z bio jojobového oleja a čisto prírodných esenciálnych olejov z orientálnej zmesi ruže bulharskej, marockej a tureckej povzbudzuje sebavedomie a dodáva osobné čaro. Doprajte si vôňu ruže vždy, keď sa chcete cítiť silnejší a pokojnejší.

Aróma roll-on je bioprodukt bez konzervačných a syntetických vonných látok. Je certifikovaný certifikátom prírodnej kozmetiky CPK BIO, môžete si byť tak istí kvalitou použitých prírodných surovín.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Smyslný | 6.7.2015 22:20:56 | Daniela

Nádherná vůně! Po aplikaci se cítím skutečně smyslně, sebevědoměji, sama sebou.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil1), Parfum2), Citral2), Linalool2), Limonene2), Eugenol2), Geraniol2), Citronellol2), Farnesol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz