/    /    /    /  

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Značka:
Množství: 220 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
492
ks
Bez DPH 407 Kč

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Bylinný masážní olej Mahanarayana č. 23 Siddhalepa je velice účinný proti revmatismu a bolesti kloubů. Výtečný pro regeneraci všech kloubů v těle. Zvyšuje jejich hybnost a pružnost. Pomáhá předcházet onemocnění kloubů a udržovat je ve skvělé kondici. Poskytuje tělu maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení.

Základ oleje tvoří kvalitní sezamový olej, který je v ajurvédě jedním z nejčastěji používaných rostlinných olejů. Indové totiž věří, že v sezamových semínkách je skryto množství síly a energie. Sezamový olej obsahuje řadu účinných antioxidačních látek a také látky působící příznivě na nervovou soustavu.

Extrakt z kořene galangy spolu s výtažkem z himalájského cedru mají protizánětlivé a protikřečové účinky, pomáhají tišit bolesti kloubů a uvolňovat ztuhlé svaly. Indický ženšen působí podpůrně při fyzickém i psychickém vyčerpání, pomáhá zlepšovat náladu a jsou mu přisuzovány dokonce i afrodiziakální účinky.

Použití: Rozehřejte dostatečné množství oleje v dlaních, naneste na příslušnou část těla a masírujte ve směru hodinových ručiček po dobu pěti minut.

Skladování: Uchovávejte v suchu, při teplotě 10-25°C.

Upozornění: Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Ayur bylinný tělový olej č. 23 Mahanarayana 220 ml

Bylinný masážny olej Mahanarayana č. 23 Siddhalepa je veľmi účinný proti reumatizmu a bolesti kĺbov. Vynikajúci na regeneráciu všetkých kĺbov v tele. Zvyšuje ich pohyblivosť a pružnosť. Pomáha predchádzať ochoreniam kĺbov a udržuje ich v skvelej kondícii. Poskytuje telu maximálnu relaxáciu, pocit úľavy a osvieženia.

Základ oleja tvorí kvalitný sezamový olej, ktorý je v ajurvéde jedným z najčastejšie používaných rastlinných olejov. Indovia totiž veria, že v sezamových semienkach je skryté množstvo sily a energie. Sezamový olej obsahuje rad účinných antioxidačných látok a tiež látky pôsobiace priaznivo na nervovú sústavu.

Extrakt z koreňa alpínie galangovej spolu s výťažkom z himalájskeho cédra majú protizápalové a protikŕčové účinky, pomáhajú tíšiť bolesti kĺbov a uvoľňovať stuhnuté svaly. Indický ženšen pôsobí podporne pri fyzickom a psychickom vyčerpaní, pomáha zlepšovať náladu a sú mu prisudzované dokonca aj afrodiziakálne účinky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Oil, Languas Galanga Extract, Tribulus Terrestris Extract, Cedrus Deodara Extract, Stereospermum Suaveolens Extract, Withania Somnifera Extract
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com