/    /    /    /  

Cordyceps extrakt 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
378
ks
Bez DPH 312 Kč

Cordyceps extrakt 50 ml

Extrakt z houby cordyceps neboli housenice čínské posiluje imunitní systém a dodává energii díky obsahu antioxidantů a množství minerálů. Cordyceps je vhodným doplňkem pro vytrvalostní sportovce, při fyzicky i psychicky namáhavých povoláních, ale pro i lidi trpící alergiemi.

Cordyceps má přirozené kortikoidní účinky, takže pomáhá bojovat s alergiemi, vyrážkami i ekzémy. Díky obsahu antioxidantů také chrání pokožku před známkami předčasného stárnutí a před nepříznivými vnějšími vlivy.

Pravidelné užívání extraktu pročišťuje organismus, posiluje imunitu, ale také působí pozitivně na vysokou hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Napomáhá správné funkci žlučníku, jater a ledvin a taktéž působí proti únavě.

Dávkování: 20- 30 kapek rozmíchejte ve 100 ml vody. Užívejte každý den po dobu jednoho měsíce. Pro dosažení nejlepších výsledků kúru po krátké pauze opakujte.

Cordyceps extrakt 50 ml

Extrakt z huby cordyceps, čiže žezlovky čínskej, posilňuje imunitný systém a dodáva energiu vďaka obsahu antioxidantov a množstvo minerálov. Cordyceps je vhodným doplnkom pre vytrvalostných športovcov, pri fyzicky i psychicky namáhavých povolaniach, ale aj pre ľudí trpiacich alergiami.

Cordyceps má prirodzené kortikoidné účinky, takže pomáha bojovať s alergiami, vyrážkami aj ekzémami. Vďaka obsahu antioxidantov tiež chráni pokožku pred známkami predčasného starnutia a pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Pravidelné užívanie extraktu prečisťuje organizmus, posilňuje imunitu, ale tiež pôsobí pozitívne na vysokú hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Napomáha správnej funkcii žlčníka, pečene a obličiek a taktiež pôsobí proti únave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z housenice čínské, Ethanol
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
příznivé účinky: cholesterol, snížení hladiny cukru, svalové napětí a křeče, únava, žlučník, játra a ledviny
specifická označení: tradiční čínská medicína, tradiční ruská medicína