/    /    /    /  

Taoasis Dobrý spánek, Taoasis

Značka:
Množství: 10 ml sprej
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 10 ml / 151 Kč
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
109
ks
Bez DPH 90 Kč

Taoasis Dobrý spánek, Taoasis

Směs éterických olejů ve spreji Dobrý spánek Taoasis má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Sladká hřejivá vůně levandule, pomeranče a vanilky vás příjemně naladí, uklidní a pomůže snadněji usnout. Díky kombinaci kvalitních éterických olejů sprej nejenom krásně provoní váš domov, také působí pozitivně na celé tělo i mysl.

Sprej se směsí éterických olejů z pomeranče, levandule, vanilky a ylang ylang má příjemně sladkou uklidňující vůni, která vás naladí k odpočinku a ke spánku. Ovocné tóny pomeranče se příjemně snoubí se sladkou krémovou vanilkou a mírně pikantní ylang ylang. Pomůže vám lépe se vyrovnat se stresem, zklidní mysl a ukolébá ke klidnému spánku.

Použití: Malé množství spreje nastříkejte do prostoru či aplikujte na polštář či přikrývku před tím, než se půjdete uložit ke spánku.

Taoasis Dobrý spánek, Taoasis

Zmes éterických olejov v spreji Dobrý spánok Taoasis má vynikajúce upokojujúce a harmonizačné účinky. Sladká hrejivá vôňa levandule, pomaranča a vanilky vás príjemne naladí, upokojí a pomôže ľahšie zaspať. Vďaka kombinácii kvalitných éterických olejov zmes nielenže krásne rozvonia váš domov, no takisto pôsobí pozitívne na celé telo aj myseľ.

Zmes éterických olejov z pomaranča, levandule, vanilky a ylang-ylang má príjemne sladkú upokojujúcu vôňu, ktorá vás naladí na odpočinok a spánok. Ovocné tóny pomaranča sa príjemne snúbia so sladkou krémovou vanilkou a mierne pikantným ylang-ylang. Pomôže vám lepšie sa vyrovnať so stresom, upokojí myseľ a ukolíše do pokojného spánku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Alkohol1), Směs éterických olejů
1) Bio
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/