/    /    /    /  

Superionherbs Hericium Lví hříva, kapsle 90 ks

Značka:
Množství: 90 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Houby a extrakty
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
930
ks
Bez DPH 809 Kč

Superionherbs Hericium Lví hříva, kapsle 90 ks

Hericium Superionherbs, česky lví hříva, je chutná houba využívaná pro své léčebné učinky v Tradiční čínské medicíně. Dle východní medicíny má skvělé posilující účinky na žaludek a reguluje jeho Qi, zlepšuje činnost trávicího traktu a vylučování žaludečních šťáv. Posiluje mozkovou činnost a působí blahodárně na všechny orgánové soustavy.

Extrakt ze lví hřívy je získáván metodou dvojité extrakce, díky které má maximální možný obsah polysacharidů a triterpenoidů. Tyto účinné látky zpomalují růst tumorů v oblasti jícnu, žaludku a střev. Lví hříva má mimo to protizánětlivé vlastnosti, které se nejlépe osvědčují při léčbě zánětlivých onemocněních žaludku a zažívacího traktu. Dokáže se vypořádat i s bakterií Heliobacter pylori způsobující vážné žaludeční záněty.

Výtažek posiluje nervové buňky a celkově zvyšuje odolnost nervové soustavy. Díky tomu je lví hříva vhodná při úzkostných stavech a depresích, kdy zlepšuje náladu a rozptyluje obavy. Také podporuje obnovuje kognitivní funce, například po mrtvici, a je nápomocná při demenci a problémech s pamětí. Mírní nepříznivé dopady stresu na celý organismus, harmonizuje psychiku a podporuje zdravý klidný spánek.

Dávkování: První týden užívejte 1 kapsli 20 minut před snídaní a zapijte dostatečným množstvím vlažné vody. Od druhého týdne užívejte 1 kapsli 20 minut před snídaní a 1 odpoledne mezi jídly.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jak douho užívat Hericium

Jak dlouho je možné užívat extrakt ze lví hřívy Superionherbs? Díky čistému přírodnímu složení jsou kapsle s ...

Výrobce

Pharmacopea Ltd., London
Pharmacopea s.r.o., Rybná 716
110 00 Praha 1
Česká republika
www.superionherbs.cz