Superionherbs

Britská značka Superion Herbs přináší potravinové doplňky, které posilují imunitu, pročišťují organismus a dodávají tělu zdraví a vitalitu. Doplňky stravy jsou vyrobeny moderními metodami a současně využívají poznatky starověké čínské medicíny. Potravinové doplňky tak léčí zdravotní problémy komplexně a pečují o tělo i mysl.

Superion Herbs využívá léčivé síly cizopasných hub Duanwood Red Reihshi, Cordyceps Sinensis, Shiitake a Hericium. Tyto houby jsou pěstovány v čistém prostředí, v lokalitě pod ochranou UNESCO. U Reishi se pak využívá tradiční způsob pěstování, a sice na dlouhých dřevěných kmenech. Obsahují vysoké množství účinných látek, dokonce vyšší než divoce rostoucí houby. Zpracování probíhá šetrnými moderními metodami, které zaručují zachování všech účinných látek a zároveň vysokou účinnost potravinových doplňků. K zákazníkovi se tak dostane vysoce kvalitní potravinový doplněk, který pečuje o imunitu, dodává energii a pročišťuje organismus.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Specifická označení
Cena
-
440 Kč
Jihoamerická maca je nejen skvělým zdrojem vlákniny, aminokyselin či vitaminů B1, B2, C a E, ale především přispívá k celkové vitalitě organismu i duševnímu zdraví.
930 Kč
Houba shiitake je známá svou příjemnou, kořenitou chutí. Je však také výborným doplňkem stravy obsahujícím možství bílkovin, aminokyselin či vlákniny, ale i vitaminů C, D a skupiny B, včetně B12.
2390 Kč
Triterpen Max je doplněk stravy v podobě reishi výtažků. Má pětkrát vyšší koncentraci triterpenoidů než klasický extrakt, podporuje činnost imunitního systému a napomáhá snižovat cholesterol.
690 Kč
Annona muricata neboli graviola je jihoamerickou rostlinou, která je bohatá na vitamin C, ale i nenasycené mastné kyseliny a minerály v zastoupení vápníku či hořčíku.
590 Kč
Kapsle obsahující dva druhy extraktů z hlívy ústřičné a jsou obohacené o rakytník, který pomáhá podporovat přirozenou imunitu. Jsou také zdrojem polysacharidů, betagklukanů, vitaminu C či rutinu.