/    /    /    /  

Nobilis Tilia Heřmánek modrý 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Kategorie: Éterické oleje E - J, Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Heřmánek modrý 5 ml

Nobilis Tilia Heřmánek modrý je velice všestranný esenciální olej se širokým spektrem účinků na celý lidský organismus. Jeho příjemná decentní vůně má okamžitý zklidňující efekt a navozuje pocit relaxace. Hlavní výsadou heřmánkového oleje jsou významné protizánětlivé účinky. Lze jej použít při mnoha typech chronických kožních onemocnění jako je ekzém či lupénka.

Olej z heřmánku modrého působí příznivě také v případě menstruačních obtíží a účinně ulevuje od bolesti. Má podpůrný vliv na trávení, posiluje žaludeční činnost, odstraňuje pálení žáhy a řeší problémy s plynatostí či průjmy. Díky tomu dochází k harmonizaci trávicího systému a lepšímu využití živin z potravy.

Heřmánek pravý dokáže rychle zmírnit bolest, je oblíbený zejména v případě dlouhodobých a chronicky zánětlivých onemocnění, jako je revmatismus a další. Je vhodným podpůrným prostředkem při zánětech šlach a otocích kloubů. Zároveň posiluje přirozenou obranyschopnost organismu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný!


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz