/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Hřebíček, listy 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje E - J
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
134
ks
Bez DPH 111 Kč

Nobilis Tilia Hřebíček, listy 10 ml

Nobilis Tilia Hřebíček, listy je stoprocentně přírodní rostlinná silice vyrobená v lékopisné kvalitě, jenž působí na mnoho aspektů fyzického i psychického zdraví. Hřebíčkový esenciální olej má na organismus silné prohřívací účinky, podporuje lokální prokrvení v tkáních a tím i přirozenou regenerační schopnost pokožky a pojiva.

Díky svým antiseptickým vlastnostem působí příznivě v případě zánětů v mnoha systémech. Je účinný proti infekcím trávicího traktu, pomáhá při zánětech žaludku, střev i dalších oddílů. Zároveň působí také v dýchacím ústrojí a je skvělou prevencí proti vzniku chřipky, nachlazení či mnoha chronických obtíží s dýcháním, otoky či vykašláváním hlenu.

Hřebíčkový olej má blahodárné účinky také při bolestech, kdy díky podpoře mikrocirkulace a přirozenému prohřátí kloubů či svalů ulevuje od příznaků širokého spektra dlouhodobých onemocnění. Posiluje pocit jistoty a dodává harmonii tělu i mysli.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Není vhodné pro těhotné ženy a děti do 3 let. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej může pokožku popálit a poškodit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Hřebíček | 6.12.2015 16:51:07 | Roman

dobrý den, prosím můžete mi poradit jak se hřebíček správně používá na H.pyroli? četl sem, že se má užívat vnitřně a tady se píše, že jen do aromalamp a přidání do mastí, děkuji za radu. S pozdravem Kadlček Roman

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz