/    /  
přeskočit na produkty značky >>

JR Farm

Značka JR Farm

Rodinná farma v Bavorsku patří manželům Hertě a Jacobovi Ruisingerovým. Před dvanácti lety začali tito farmáři jako vedlejší produkt vyrábět krmiva pro zvířata pro jeden místní obchodní řetězec. Vysoce kvalitní krmiva měla u zákazníků obrovský úspěch, a tak Ruisingerovi postupně soustředili celou svou produkci právě na výrobu krmiv.

Filozofií značky JR Farm je nabízet mazlíčkům přirozenou, vysoce kvalitní a zdravou stravu, která co nejvíce odpovídá tomu, co najdou v přírodě. Přes 80 % surovin pochází z produkce farmy, krmiva neobsahují umělá barviva ani konzervanty. JR Farm je držitelem certifikace DIN EN ISO 9001:2000 a rovněž má certifikáty na výrobu biokrmiv. JR Farm nabízí základní krmiva pro zakrslé králíčky, morčata, křečky, potkany, myši, pískomily, osmáky, činčily, fretky a další hlodavce.

Široká je škála doplňkových krmiv a pamlsků pro hlodavce, s bylinkami, zeleninou, ovocem, květinami. Novinkou jsou bezobilná krmiva pro králíčky a morčata a bio řada krmiv pro hlodavce Bio Line. Kromě hlodavců vyrábí JR Farm i krmiva a pamlsky pro ptáky, dále základní krmiva pro suchozemské i vodní želvy, plazy, veverky, malá prasátka a trávu pro kočky. Testováno na zvířatech!

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0