/    /    /    /    /  

Saloos Kadidlovník 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
204
ks
Bez DPH 169 Kč

Saloos Kadidlovník 5 ml

Saloos Kadidlovník je rostlinná silice s pronikavou kořeněnou vůní s exotickými tóny, jenž dodá vaší domácnosti příjemnou atmosféru vybízející k relaxaci a odpočinku. Vůně kadidlovníku je velice oblíbená a má zklidňující účinky při duševním i fyzickém vyčerpání.

Kadidlovník účinně pročišťuje vzduch, neutralizuje nepříjemné pachy a na dlouhou dobu provoní vaši domácnost. Esenciální olej z kadidlovníku je přirozeně antiseptický a je často využíván pro dezinfekci místností. Zároveň má významný hojivý potenciál a stimuluje regenerační schopnost tkání.

Olej z kadidlovníku pečuje o zdraví dýchacího traktu, udržuje průchodnost dýchacích cest a působí preventivně proti mnoha onemocněním. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a chrání proti infekcím. Působí příznivě na správnou funkci trávicího systému.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Kadidlovník 5 ml

Saloos Kadidlovník je rastlinná silica s prenikavou korenistou vôňou s exotickými tónmi, ktorá dodá vašej domácnosti príjemnú atmosféru nabádajúcu k relaxácii a oddychu. Vôňa kadidlovníka je veľmi obľúbená a upokojujúce účinky pri duševnom a fyzickom vyčerpaní.

Kadidlovník účinne prečisťuje vzduch, neutralizuje nepríjemné pachy a na dlhú dobu prevonia vašu domácnosť. Esenciálny olej z kadidlovníka je prirodzene antiseptický a je často využívaný na dezinfekciu miestností. Zároveň má významný hojivý potenciál a stimuluje regeneračnú schopnosť tkanív.

Olej z kadidlovníka sa stará o zdravie dýchacieho traktu, udržuje priechodnosť dýchacích ciest a pôsobí preventívne proti mnohým ochoreniam. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a chráni proti infekciám. Pôsobí priaznivo na správnu funkciu tráviaceho systému.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz