/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Kafr 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
124
ks
Bez DPH 102 Kč

Nobilis Tilia Kafr 10 ml

Nobilis Tilia Kafr je éterický olej s typickou bylinnou vůní s balzamickými tóny a má účinky při širokém spektru obtíží. Působí silně na nervový systém a problémy s ním souvisejícími, má výborný efekt také na psychosomatická onemocnění. Posiluje lokální prokrvení tkání, urychluje jejich regenerační schopnost a do hloubky je prohřívá.

Díky hřejivým schopnostem oleje z kafru dochází také k uvolnění svalového napětí a zmírnění i chronických bolestí. Kafrový éterický olej je tak skvělým pomocníkem například při revmatismu či neurolgických bolestech. Zároveň působí také proti zimomřivosti a napomáhá odstraňovat únavu.

Kafr podporuje trávení, působí proti zácpám a sníženému vylučování trávicích enzymů a posiluje činnost srdce a krevního oběhu. Pomáhá také čistit dýchací cesty a snižuje výskyt infekcí v této oblasti. Má blahodárný efekt na psychiku a navozuje hluboké uvolnění a relaxaci.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz