/    /    /    /    /  

Saloos Kafrovník 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
58
ks
Bez DPH 48 Kč

Saloos Kafrovník 10 ml

Saloos kafrovník je esenciální olej vhodný zejména k inhalaci a díky své typické vůni s jemnými balzamickými a bylinnými tóny dlouhodobě provoní vaši domácnost. Neutralizuje nepříjemné pachy a díky svým přirozeným antiseptickým vlastnostem důkladně pročistí vzduch.

Kafrový olej má prospěšný vliv při onemocněních dýchacího traktu, využijete jej zejména v obdobích zvýšeného výskytu chřipky a nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty, udržuje jejich průchodnost a stimuluje vylučování a rozpouštění hlenu. Tlumí kašel a podráždění dýchacího systému.

Olej z kafrovníku má sedativní efekt a působí zklidňujícími účinky při nadměrném duševním i fyzickém vypětí. Podporuje správnou funkci trávicího systému. Použití oleje z kafrovníku však není vhodné pro epileptiky, při vysokém krevním tlaku a v těhotenství.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Kafrovník 10 ml

Saloos gáfrovník je esenciálny olej vhodný najmä na inhaláciu a vďaka svojej typickej vôni s jemnými balzamickými a bylinnými tónmi dlhodobo prevonia vašu domácnosť. Neutralizuje nepríjemné pachy a vďaka svojim prirodzeným antiseptickým vlastnostiam dôkladne prečistí vzduch.

Gáfrový olej má prospešný vplyv pri ochoreniach dýchacieho traktu, využijete ho najmä v obdobiach zvýšeného výskytu chrípky a nachladnutí. Prečisťuje dýchacie cesty, udržiava ich priechodnosť a stimuluje vylučovanie a rozpúšťanie hlienu. Tlmí kašeľ a podráždenie dýchacieho systému.

Olej z gáfrovníka sedatívny efekt a pôsobí upokojujúcimi účinkami pri nadmernom duševnom a fyzickom vypätí. Podporuje správnu funkciu tráviaceho systému. Použitie oleja z gáfrovníka však nie je vhodné pre epileptikov, pri vysokom krvnom tlaku a v tehotenstve.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz