/    /    /    /  

Delibutus Konopná mast Bezbolestný pohyb 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Tělové balzámy, Konopné masti, Přírodní léčba zranění
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
250
ks
Bez DPH 207 Kč

Delibutus Konopná mast Bezbolestný pohyb 50 ml

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-).

Konopná mast Delibutus Bezbolestný pohyb pečuje o zdraví celého pohybového aparátu díky obsahu protizánětlivých esenciálních olejů. Ty nejenom že zlepší prokrvení svalů a pohyblivost kloubů, uvolní napětí a zmírní bolest, ale také eliminují výskyt případných zánětů.

Mast v sobě spojuje konopný a kokosový olej, které působí lehce antisepticky a eliminují tak riziko vzniku zánětu. Kromě toho oleje společně s bambuckým a kakaovým máslem snadno proniknou do hlubších vrstev pokožky, kde podpoří léčivé a regenerační účinky esenciálních olejů.

Oleje z eukalyptu, vetiveru a levandule obsahují množství rostlinných silic, které zlepšují prokrvení pokožky i svalů, současně působí lehce dezinfekčně a mírní otoky. Při pravidelné masáži uvolňují zatuhlé klouby i namožené svaly, mírní bolest a umožňují snadnější pohyb.

Použití: Malé množství masti ohřejte v dlaních a aplikujte na poškozenou pokožku a bolavé svaly. Lehce vmasírujte. Používejte podle potřeby i několikrát denně, dokud problémy neodezní.

Delibutus Konopná mast Bezbolestný pohyb 50 ml

Konopná masť Delibutus Bezbolestný pohyb sa stará o zdravie celého pohybového aparátu vďaka obsahu protizápalových esenciálnych olejov. Tie nielen že zlepšia prekrvenie svalov a pohyblivosť kĺbov, uvoľnia napätie a zmiernia bolesť, ale tiež eliminujú výskyt prípadných zápalov.

Masť v sebe spája konopný a kokosový olej, ktoré pôsobia ľahko antisepticky a eliminujú tak riziko vzniku zápalu. Okrem toho oleje spoločne s bambuckým a kakaovým maslom ľahko preniknú do hlbších vrstiev pokožky, kde podporia liečivé a regeneračné účinky esenciálnych olejov.

Oleje eukalyptu, vetiveru a levandule obsahujú množstvo rastlinných silíc, ktoré zlepšujú prekrvenie pokožky i svalov, súčasne pôsobia ľahko dezinfekčne a miernia opuchy. Pri pravidelnej masáži uvoľňujú stuhnuté kĺby aj natiahnuté svaly, miernia bolesť a umožňujú ľahší pohyb.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cera Alba, Ubiquinone, Eucalyptus Globulus Oil, Andropogon Zizanioides Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil
i
i

konzistence: hutná krémová
obal: plastový
typy pokožky: alergická pokožka, citlivá pokožka, mastná pokožka, normální pokožka, suchá pokožka

Výrobce

Tomáš Mašín - Delibutus.cz
Tizianova 2
400 03 Ústí nad Labem
Česká republika
tel: +420774336252
http://www.delibutus.cz/