/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Lakshmi - Narayan

Česká firma Lakshmi - Narayan se zabývá výrobou a prodejem koloidních kovů v té nejvyšší kvalitě s garantovanou velikostí částic kovu. Koloidní zlato a koloidní stříbro jsou vyráběny za přísných hygienických podmínek z těch nejčistších vstupních surovin, takže se k zákazníkovi dostane vysoce kvalitní produkt s dlouhou trvanlivostí. Koloidní kovy vznikají bez přidání konzervantů i dalších látek, přesto vydrží dlouho v čerstvé a účinné, díky způsobu výroby, při které vzniká stabilní roztok.

Koloidní kovy pečují o pokožku obličeje i těla, pleť tonizují, regenerují a podporují hojení mokvajících dlouho otevřených ran a jizev, například po operaci. Působí antibakteriálně a antimykoticky, eliminují výskyt bakterií, pokožku léčí a současně ji chrání před opětovným návratem kožních problémů. Koloidní kovy jsou vhodným pleťovým tonikem pro všechny typy pleti a hodí se také jako obklady či dezinfekce pro poškozenou pleť.

Řazení: Certifikát:
449
Koloidní stříbro 40 ppm je vhodným pleťovým tonikem pro mastnou problematickou pokožku i pro poškozenou špatně se hojící pleť. Podporuje regeneraci,
540
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-). Koloidní zlato 20 ppm pečuje o všechny typy pokož
94
S praktickou sadou, která obsahuje 50ml lahvičku a tři aplikátory si usnadníte nanášení/dávkování koloidního stříbra nebo zlata.
1-3 z 3první