/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Levandule širokolistá, spaik 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje K - L, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
174
ks
Bez DPH 144 Kč

Nobilis Tilia Levandule širokolistá, spaik 10 ml

Nobilis Tilia Levandule širokolistá je čistý éterický olej z levandule pocházející ze Španělska. Její vůně je jemná, květinová a s lehkým bylinným nádechem. Stejně jako ostatní druhy levandule má uklidňující účinky na psychiku, pomáhá zmírnit duševní napětí a její použití je vhodné také v obdobích zvýšeného stresu.

Na rozdíl od levandule lékařské má silnější účinky na fyzickou stránku organismu, působí zejména na oblast dýchacího traktu. Účinně zmírňuje dráždivý kašel a podporuje průchodnost dýchacích cest. Díky tomu je skvělým podpůrným přípravkem při astmatu, bronchitidě a také mnoha respiračních infekcích, zejména pak streptokokových.

Levandule širokolistá má také vliv na svalové a kloubní napětí, účinně pomáhá od bolestí a uvolňuje namáhaný pohybový aparát. Její povzbuzující účinky oceníte zejména při chronické únavě a duševním vyčerpání, kdy vám pomůže načerpat sílu a podpoří vaši sebedůvěru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz