/    /    /    /    /  

Chaudhary Biosys Máta levandulová, citrata, Nepál 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
60
ks
Bez DPH 50 Kč

Chaudhary Biosys Máta levandulová, citrata, Nepál 10 ml

Chaudhary Biosys Máta levandulová je také někdy nazývána máta bergamotová. Tento esenciální olej je vyráběn z jednoho z mnoha druhů máty, jenž je pěstován v Nepálu a Indii. Je stálou součástí lidového léčitelství a svou vůní je více podobný levanduli než mátě tak, jak ji známe.

Máta levandulová má chladivé a tišící účinky pro tělo. Je citově povznášející, avšak zároveň má uklidňující vliv na nervovou soustavu. Její použití je nesmírně vhodné zejména v období zvýšeného stresu a duševního či tělesného vyčerpání, kdy napomáhá obnovit síly a dodat energii.

Éterický olej z máty levandulové působí také protizánětlivě a je používán při běžných respiračních infekcích jako je rýma či chřipka. Mimo jiné účinně uvolňuje svalové stahy a působí proti křečím. Je vhodný při poruchách spánku a pomáhá předcházet depresím.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd.
Khumaltar-15
P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur
Nepál
www.biosysnepal.com