/    /    /    /  

Saloos Meditace 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
101
ks
Bez DPH 83 Kč

Saloos Meditace 5 ml

Saloos Meditace je směs přírodní esenciálních olejů, jenž byla vytvořena tak, aby jednotlivé esence fungovaly v souladu a vzájemně podporovaly své účinky. Tato jedinečná vonná kompozice má silný relaxační potenciál a je skvělým doplňkem pro vaše každodenní chvíle odpočinku.

Jak už název vypovídá, tato variace vonných esencí je vhodná pro meditaci a podporuje harmonizaci duše i těla. Podporuje psychické i fyzické uvolnění a je skvělým pomocníkem v období zvýšeného duševního vypětí či stresu. Příjemně provoní vaši domácnost a dodá jí uklidňující atmosféru.

Směs Meditace obsahuje exotické tóny yzopu a ylang-ylangu, jenž působí velice smyslně a revitalizačně. Spolu s kořeněným santalem a svěžím citronem tak tvoří úchvatnou kompozici, která je velice povznášející.

Stvořena pro chvíle relaxace

Název této vonné směsi éterických olejů mluví sama za sebe - je přímo určená pro vaše chvíle odpočinku, kdy se chcete skutečně odpoutat od shonu a starostí všedního dne a nechat svou mysl jen volně plynout. Vonná variace Meditace působí velmi uklidňujícím dojmem a je vhodná pro všechny, kdo procházejí zvýšenou tělesnou a fyzickou zátěží a potřebují jen na chvíli "vypnout".

Potrava pro vaši duši

Meditace je jedním z nejlepších způsobů, jak si nejen co nejlépe odpočinout, ale zároveň vám pomůže opět navázat spojení se sebou sama. Právě aromaterapeutické esence vám pomohou dostat se do stavu mysli, kdy přichází opravdové uvolnění a znavená mysl nabírá potřebné síly. Kořeněné tóny yzopu a nasládlého ylang-ylangu vás snadno provedou tímto procesem.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vůně této relaxační vonné směsi jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky a přenesou vaši mysl na klidné místo. Díky směsi Meditace tak konečně poznáte stav povznesené mysli a budete se opět cítit sami sebou.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Meditace 5 ml

Saloos Meditácia je zmes prírodných esenciálnych olejov, ktorá bola vytvorená tak, aby jednotlivé esencie fungovali v súlade a vzájomne podporovali svoje účinky. Táto jedinečná vonná kompozícia silný relaxačný potenciál a je skvelým doplnkom pre vaše každodenné chvíle oddychu.

Ako už názov vypovedá, táto variácia vonných esencií je vhodná pre meditáciu a podporuje harmonizáciu duše i tela. Podporuje psychické aj fyzické uvoľnenie a je skvelým pomocníkom v období zvýšeného duševného vypätia či stresu. Príjemne prevonia vašu domácnosť a dodá jej upokojujúcu atmosféru.

Zmes Meditácia obsahuje exotické tóny yzop a ylang-ylang, ktoré pôsobia veľmi zmyselne a revitalizačne. Spolu s korenistým santalom a sviežim citrónom tak tvoria úchvatnú kompozíciu, ktorá je veľmi povznášajúca.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz