/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Molinard

Značka Molinard

Firma Molinard byla založena v roce 1849 v Grasse, v Provence na jihu Francie, kolébce světového parfémářského průmyslu. Do dnešních dní zůstala zcela rodinnou společností. Značka Molinard vyráběla už od svého počátku vysoce kvalitní květinové a kolínské vody, které se prodávaly v malém obchůdku v centru města. 

Kolem roku 1900 se firma usídlila ve starém závodě, jehož střešní konstrukci destilační haly zkonstruoval Gustave Eiffel (aktuální sídlo Molinard). Byl vytvořen typicky provensálský salón, kam chodili bohatí angličtí a ruští cizinci obdivovat překrásnou sbírku nábytku z XVII. a XVIII. století a nakupovat kolínské vody a také květinové parfémy od Molinard. Po druhé světové válce značka uvedla na trh výrobky, které jsou stále oblíbeny až do dnešních dní. Je to například obzvláště známá vůně Habanita, která se stala v roce 1924 "parfémem s největší vytrvalostí na světě". 

Již stopadesát let v Molinard vznikají originální parfémy pro ženy, muže, dnes dokonce i pro děti. Na českém trhu můžete zakoupit vůně ryze rostlinné, nepodléhajícím módním trendům, jako jsou toaletní vody s čistou vůní levandule, jasmínu, vanilky nebo exotického čaje. Všechny vůně od Molinard jsou jedinečné a podtrhují osobnost, jež je nosí.

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0