/    /    /    /    /    /  

TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha tradiční

Značka:
Množství: 10 sáčků, 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 1 ks, 10 g / 15 Kč
Kategorie: Zelené čaje, Bylinné čaje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
135
ks
Bez DPH 117 Kč

TeaTao Nápoj osmi pokladů Ba Bao Cha tradiční

Tradiční Nápoj osmi pokladů Tea Tao osvěží lehkou chutí zeleného čaje s jemnými květinovými tóny chryzantémy a sladkým ovocem a spolehlivě zažene žízeň. Osvěžující chuť si můžete dopřát v horké i ledové podobě, povzbudí, potěší a příjemně naladí. Navíc, díky obsahu teinu dodá novou energii.

Tradiční Nápoj osmi pokladů s ledovým cukrem v sobě spojuje zelené čajové lístky s květy chryzantémy, zimolezu a také lichořeřišnici, sušené červené datle, hloh a kůru citrusových plodů. Jemná přirozeně nasládlá chuť ovoce s květinovými tóny chryzantémy a dalších bylinek se perfektně se hodí pro chvíle relaxace. Zklidní a pomůže se snadněji vyrovnat se stresem, dodá novou energii.

Příprava: Obsah sáčku vsypte do konvice a zalijte 0,6l horké čerstvě převařené vody. Nechte louhovat 3-5 minut. Z jednoho sáčku lze připravit 2-3 nálevy. Chuť se mění s každým dalším nálevem.

Skladování: Uchovejte v chladnu, suchu a temnu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: zelený selenový organický čaj, květ chryzantémy a zimolezu ze Žlutých hor, lichořeřišnice, plátky červených datlí, plod hlohu, slupky mandarinky, ledový cukr
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový
přebal: plastový
specifická označení: tradiční čínská medicína

Výrobce

FLEET s.r.o.
Milešovská 6
130 00 Praha 3 - Vinohrady
Česká republika