/    /  
přeskočit na produkty značky >>

Primavera

Značka Primavera

Přírodní kosmetika v souladu s přírodou a životním prostředím. Taková je Primavera. Přírodní, efektivní a účinná. Primavera znamená v italštině jaro a přesně taková tato kosmetika je. Svěží, květinová, balená v zelených skleněných obalech, která vám budou připomínat přírodu a dopřejí vám luxusní péči o pokožku každý den. Symbolizují rozkvétající přírodu, první jarní květiny, zelenou trávu a neskutečnou svěžest prvního jarního větříku.

Zakladateli značky Primavery byly Ute Leube a Kurt Ludwig Nuebling a kosmetika Primavera se už vyrábí více než čtvrt století. Oba zakladatelé jsou stále aktivními pracovníky firmy, vizionáři a ředitelé. A svými myšlenkami a činy inspirují mnohé další nejen ve svém okolí.

Obaly kosmetiky Primavery chrání přírodní zdroje, jsou vyráběny výhradně z recyklovaného skla a dalších ekologických materiálů, které se dají opakovaně použít nebo znovu recyklovat. Papírové obaly a příbalové letáčky jsou minimalizovány tak, aby nebylo zatěžované životní prostředí nadměrnou spotřebou papíru. Tmavé a hnědé zbarvení skla chrání produkty před UV zářením a zabraňuje oxidaci jednotlivých kosmetických výrobků světlem. Tyto obaly tak také přispívají k trvanlivosti přípravků.

Řazení: Certifikát:
1-0 z 0