/    /    /    /    /  

Florame Provensálský difuzér Verbena

Značka:
Množství: 10 ml olej, 1 ks difuzér
Kategorie: Éterické oleje S - Z, Difuzéry do bytu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Florame Provensálský difuzér Verbena

Provensálský difuzér Verbena provoní svou osvěžující a energizující citrusovou vůní celou vaši domácnost. Probouzí životní vitalitu, zbavuje tělo i mysl stresu a pomáhá bojovat s přehnanou trémou, nervozitou a úzkostlivostí. Působí antisepticky a antibakteriálně. Čistí a dezinfikuje vzduch. Při použití v ředěné formě na pokožku éterický olej uvolňuje namožené svalstvo a zmírňuje jejich bolestivost.

Verbena aromaterapeuticky působí uklidňujícím účinkem na rozbouřený žaludek a celkově harmonizuje činnost zažívacího ústrojí. Napomáhá regeneraci jaterních buněk a podporuje přirozenou detoxikační funkci těla. Difuzér je ideální do menších prostor, účinně neutralizuje nepříjemné pachy a jemně provoní interiér auta, či toaletu.

Použití: Přiloženou dřevěnou tyčinku zapíchněte do lahvičky s éterickým olejem. Éterický olej se přes ni dostane do kuličky a následně provoní vzduch. Doporučujeme použít novou tyčinku s kuličkou u každé nové lahvičky s éterickým olejem.

Tip: Samotný éterický olej lze použít také do koupele či pro aromaterapeutickou masáž. Při použití do relaxační koupele nakapejte 10 - 15 kapek přímo do vody. Pro masáž smíchejte pár kapek éterického oleje nejdříve s nosným rostlinným olejem a potom jej použijte jako klasický masážní olej.

Upozornění: Nepoužívejte v těhotenství a v období kojení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Geraniol, Neral, Limonene
i
i

aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, nespavost a nervozita, stres a úzkost, žaludeční problémy
konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Florame
Z.A. de la Gare
13533 St Rémy de Provence
Francie
tel: 04.90.92.54.47
www.florame.com