/    /    /    /  

Taoasis Radost, Baldini 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: DEMETER, NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
137 Kč
Cena
110
ks
Bez DPH 91 Kč

Taoasis Radost, Baldini 5 ml

Směs éterických olejů Baldini Radost vás potěší svěží vůní ovoce, zahřeje na duši a zlepší vám náladu. Tóny citrusových plodů zahřejí tělo i mysl, jsou tak skvělým společníkem pro dny, kdy jste unavení, mrzutí a bez nálady. Sladká ovocná vůně vás povzbudí a zpříjemní chvíle relaxace.

Směs olejů v alkoholu v sobě spojuje tóny zralého citrusového ovoce, limety, grapefruitu a pomerančů. Společně tvoří hřejivou šťavnatou vůni, která ve vás vyvolá radostné pocity a potěší vás.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Radost, Baldini 5 ml

Zmes éterických olejov Baldini Radosť vás poteší sviežou vôňou ovocia, zahreje na duši a zlepší vám náladu. Tóny citrusových plodov zahrejú telo a myseľ, sú tak skvelým spoločníkom pre dni, keď ste unavení, mrzutí a bez nálady. Sladká ovocná vôňa vás povzbudí a spríjemní chvíle relaxu.

Zmes olejov v sebe spája tóny zrelého ovocia, limety, grapefruitu a pomarančov. Spoločne vytvárajú hrejivú šťavnatú vôňu, ktorá vo vás vyvolá radostné pocity a poteší vás.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Alcohol Denat., Parfum, Limonene, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Linalool
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/